Filmuj akcję!

Filmuj akcję!
W czasie sieciowych technologii ludzie, którzy są wielbicielami sportów wyczynowych lubią dzielić się wrażeniami. Popularną metodą jest rzecz jasna uchwycenie na filmie wyczynów i wstawienie ich na Youtubie, który pozwala na wysyłanie dowolnych treści filmowych. Dobrze jest stąd poprosić znajomego, by stał niedaleko z dobrą kamerą i sfilmował, kiedy serfujecie, wchodzicie na wysokie szczyty lub cokolwiek innego robicie. Jednakże najbardziej atrakcyjny obraz emocji zagwarantuje nowoczesna kamera na kask. Z pewnością wiele razy oglądałeś klipy wykonane tego gatunku sprzętem. kamera – uzupełnienie twojej kamery sportowej GoPro HERO 4

Read More

Jakie możliwości dają zaawansowane technologicznie kamery ludziom, którzy się chcą bawić zarobkowo albo amatorsko w filmowanie.

Jakie możliwości dają zaawansowane technologicznie kamery ludziom, którzy się chcą bawić zarobkowo albo  amatorsko w filmowanie.
Obecnie już za kilkaset złotych można się stać posiadaczem zaawansowanej kamery, za pomocą której można rejestrować swoje najróżniejsze wyczyny. Obecnie sprzedawane kamery sportowe posiadają możliwość rejestrowania w wysokiej rozdzielczości, są odporne na wilgoć, piasek i ekstremalne temperatury, i mają kompaktowe, niewielkie wymiary.

Read More

Szczególnie pochłaniające transmisje sportowe ogląda się na telebimie.

Szczególnie pochłaniające transmisje sportowe ogląda się na telebimie.
Aktualnie spora część ludzi bardzo interesuje się sportem. Nie zawsze jednak mamy możliwość, żeby zachwycać się i kibicować swoich ukochanych sportowców na żywo. Dość często przytrafia się tak, iż nasi kochani sportowcy wyjeżdżają do innego miasta, kraju a nieraz na inny kontynent. Niestety częstym czynnikiem, dla jakiego nie możemy pojechać może być debet środków finansowych czy brak wolnego dnia w pracy. W takim przypadku poszukujemy alternatywnych rozstrzygnięć, żeby mimo to kibicować swoim idolom.

Read More