Filmy

Filmuj akcję!

kamera
Autor: BenQ
Źródło: BenQ
W okresie sieciowych technologii ludzie, którzy są fanami sportów ekstremalnych kochają dzielić się doświadczeniami. Najlepszą metodą jest oczywiście nagranie wyczynów i umieszczenie ich na popularnym serwisie, który umożliwia wysyłanie dowolnych treści filmowych. Dobrze jest stąd poprosić kolegę, by stał obok z dobrą kamerą i uchwycił, kiedy serfujecie, wchodzicie na wysokie szczyty bądź cokolwiek innego robicie. Jednakże zdecydowanie najlepszy obraz emocji zagwarantuje porządna kamera na kask. Z pewnością wielokrotnie patrzyłeś na filmy robione tego typu sprzętem.

Nowoczesne gadżety, czyli co obecnie można wyszukać w sklepach

kamera
Autor: Andrew Budreski
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach technika jest bardzo dobrze rozwinięta. Znaczy to, że w sklepach znaleźć można całe mnóstwo rozmaitych akcesoriów, wśród których znajdą się takie mniej lub bardziej przydatne. Jedne z nich są tańsze, za inne należy położyć naprawdę dużo pieniędzy. Co dzisiaj możemy zakupić i na co się zdecydować?

Nagrywaj akcję!

kamera
Autor: BenQ
Źródło: BenQ
Jesteś wielbicielem silnych przeżyć? Kochasz, kiedy żyły pompują hektolitry adrenaliny? Sprawdź ten tekst, a dowiesz się wiele wartych uwagi rzeczy, które spowodują, że przyszłe wyczyny zagwarantują ci jeszcze więcej emocji!

W jaki sposób wybrać dobrego fotografika na wesele oraz ślub?

Dysk Iomega eGo Mac Edition
Autor: Iomega
Źródło: Iomega
Jeśli właśnie rozpatrujecie możliwość współpracy z profesjonalnym fotografikiem, jakiego zadaniem byłoby przeprowadzenie reportażu ze ślubnych uroczystości jak też weselnego przyjęcia, to musicie poznać nieco cennych rad.

Innowacyjne a także bogato wyposażone komórki to w dzisiejszych czasach podstawa. Który smartfon wybrać dla siebie?

Laptop Samsung
Autor: Samsung
Źródło: Samsung
W obecnych chwilach niełatwo wyobrazić sobie życie bez telefonu komórkowego. Nowoczesny telefon komórkowy z dostępem do sieci www jest już tak niezbędny, że obecnie co poniektórzy nie wyobrażają sobie nawet wyjścia z mieszkania bez niego.

Na cóż winni zostać przygotowani różni artyści?

sigma 17-70 dc os hsm
Autor: Manuel
Źródło: http://www.flickr.com
Twórcą jest taka osoba, jaka wykonuje sztukę. Czym zatem jest twórczość? Okazuje się, iż to nie tylko obrazy filmowe czy muzyka. To wyłącznie w najwyższym stopniu znane jej formy.

Czy patrzyliśmy jak funkcjonuje karta nvidia quadro?

nvidia quadro 2000
Autor: Verbatim
Źródło: Verbatim
Żebyśmy mieli sposobność grać albo oglądać Filmy na swoim komputerze, konieczne będą w nim dobre elementy, które będą zamontowane i które będą wspierały jego działanie.

Dron z kamerą, to jeden z najnowocześniejszych technologicznych zabawek. To trzeba zobaczyć, a w szczególności nowość, którą jest dron 3DR SOLO.

drony
Autor: Dave Lauretti
Źródło: http://www.flickr.com
Technika idzie wciąż do przodu, a my razem z nią. Pożądamy być na bieżąco i ciągle od nowa poznawać co jeszcze ma możliwość nam dać. Wszelkiego rodzaju gadżety ułatwiające życie, dające frajdę i potrafiące wspomóc pracę są obecnie na porządku dziennym.