akumulator

Wymiana akumulatora to nie taka nieskomplikowana kwestia. Musimy pamiętać o wielu czynnikach, by wszystko dobrze działało

model samochodu
Dobieranie akumulatora o większej pojemności to niezwykle istotna sprawa. Z jednej strony bowiem wpływa ona na osiągi i czas pracy modeli, z drugiej natomiast jest w stanie przyczynić do uszkodzenia elektroniki w modelu, zresztą sam akumulator może błyskawicznie utracić swoje właściwości. To niezwykle istotne, żeby właściwie dobrać odpowiedni pakiet, baterii czy akumulatora, aby nie mieć trudności w przyszłości.

Krótka charakterystyka najpopularniejszych laptopów Lenowo, używanych przez biznes i osoby prywatne.

Projektor Sony VPL-HW20
Autor: Sony
Źródło: Sony
Jednym z bardziej popularnych producentów laptopów na świecie jest Lenovo. Urządzenia tej właśnie firmy cechują się wysoką wydajnością, mocnymi podzespołami i są bardzo chętnie wybierane zarówno przez prywatne osoby jak i firmy.

Co powinno znaleźć się w każdej kuchni?

sterylizator w domu
Autor: Clive Darra
Źródło: http://www.flickr.com
Odpowiednie zaopatrzenie pomieszczenia kuchennego sprawia mnóstwo trudności, zwłaszcza, jeżeli zaczynamy od zera, zaś nasz budżet jest okrojony.


Musimy podjąć decyzję, które przyrządy są nam potrzebne, a z kupnem jakich możemy się jeszcze wstrzymać.

Obecnie nikt nie wyobraża sobie swojego mieszkania bez telewizora, laptopa, Wi-Fi i innych sprzętów, które ułatwiają nam funkcjonowanie

Małe, groźne i mieszkają z nami!
Autor: Bird&Co
Źródło: Bird&Co
Jeszcze 100 lat temu wszyscy często używali w domach lamp naftowych i nie posiadali lodówek czy pralek. Jednak w ciągu zaledwie stu lat miała miejsce tak znaczna rewolucja w normalnym życiu, że trudno sobie wyobrazić powrót do lat naszych przodków.


Dzisiaj bywamy zawsze otoczeni sprzętem, który pracuje na prąd lub na baterie.

Dron z kamerą, to jeden z najnowocześniejszych technologicznych zabawek. To trzeba zobaczyć, a w szczególności nowość, którą jest dron 3DR SOLO.

drony
Autor: Dave Lauretti
Źródło: http://www.flickr.com
Technika podąża nadal do przodu, a my razem z nią. Pożądamy być na bieżąco i wciąż na nowo poznawać co jeszcze może nam zaoferować. Wszelkiego typu gadżety upraszczające życie, dające frajdę i umiejące wesprzeć pracę są teraz codziennością.