GPS

Jak dobrać odpowiednią nawigację do auta?

Właściwa nawigacja do samochodu jest konieczna, gdy wybieramy się na wakacje albo też jedziemy w podróż firmową. Warto dowiedzieć się więc, jaki GPS kupić, żeby był sprawny w każdej sytuacji oraz na jakie elementy trzeba zwrócić uwagę.

Wybór telefonu – podążać za modą czy pozostać przy klasyce

Notebook z serii Dell Latitude
Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl
Przy dzisiejszym poziomie rozwinięcia technologii nie zaskakuje nas fakt, iż coraz większa ilość osób, które mijamy chadzając po ulicy dzierży w dłoni telefon. Szczególnie, iż obecnie są one niczym mini komputery i z ich pomocą możemy zrobić niemal wszystko – już nie tylko pokonwersować czy odczytać smsy, ale zrealizować płatności, włączyć GPS, czy zakupić wypatrzoną sukienkę.

Urządzenia elektroniczne są idealnym, mikołajkowym podarkiem!

najlepsze prezenty
Autor: Susanne Nilsson
Źródło: http://www.flickr.com
Myślisz co uraduje Twoich bliskich? Już w tym momencie poprzeglądaj komentarze innych eksploatatorów odnośnie urządzeń elektronicznych, by wiedzieć co darować swoim krewnym pod choinkę. Jeśli szukamy upominku dla córki to powinniśmy postawić na coś zgodnego z jej hobby. Wszystkie małe dziewczynki kochają znane i lubiane gwiazdy.

Wkrótce święta - czyli wybieramy się na zakupy w Krakowie

przeglądanie Internetu
Autor: Highways Agency
Źródło: http://www.flickr.com
Okres przedświąteczny wiąże się ze wzmożoną konsumpcją i kupowaniem prezentów. Nic dziwnego – są mikołajki i gwiazdkę – okazje do podarunków są więc oczywiste. Za podarunkami ciągnie się oczywiście kwestia finansowa.