serwer

Nowoczesny system parkingowy znacząco redukuje czas potrzebny na odnalezienie miejsca

Reaktor jądrowy
Autor: Renault
Współczesne systemy parkingowe umożliwiają obsługiwanie naprawdę wielkich powierzchni i kierują przepływem ruchu w taki sposób, że nigdy nie tworzą się zatory.

Troska o ochronę poufnych informacji jest bardzo istotną sprawą w naszych czasach

Class 10 o nową pojemność 32 GB
Autor: Sarota PR
Źródło: Sarota PR
Skuteczne przechowywanie poufnych danych, to teraz jedna z ważniejszych kwestii powiązanych z siecią. Wszyscy posiadamy jakieś dane, teksty czy zdjęcia, które pragniemy bezpiecznie przechowywać w chmurze.

Jak wygląda serwer VPS oraz co warto dowiedzieć się w dziedzinie usług loadbalancer?

IT
Autor: tomasz przechlewski
Źródło: http://www.flickr.com
Serwer VPS to nadzwyczaj pożyteczny oraz uniwersalny wirtualny serwer, który charakteryzuje się dużym zaawansowaniem. Ta nowomodna technologia pozwala na pełne wykorzystanie ewentualności serwera dedykowanego, dodatkowo nie wymaga tak sporych zasobów, jak on. Dzięki nowomodnej technologii VPS możliwe jest utworzenie wielu przeróżnych maszyn wirtualnych w obrębie jednej fizycznej maszyny. Rzecz jasna są one od siebie odizolowane.

Przechowywanie plików w sieci i wykup serwerów

dane w chmurze
Autor: Iain Patterson
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiaj sieć stanowi dobro, do jakiego dostęp chce mieć każdy. Nie ma wątpliwości, iż w porównaniu do ubiegłych czasów sytuacja jest obecnie znacznie lepsza i praktycznie każdy może bez kłopotu użytkować z sieci www.

Mamy XXI wiek i technologia biegnie naprzód - codziennie możemy przeczytać o nowych wynalazkach w dziedzinie informatyki

kontrola
Autor: Peter Pham
Źródło: http://www.flickr.com
Współczesny homo sapiens jest sympatykiem ogromnej liczby gadżetów. Funkcjonujemy z technologią i bardzo szybko okazuje się, że nie możemy bez niej się obejść.

Nowoczesne rozwiązania IT dla przedsiębiorstw czyli plusy i minusy serwerów w chmurach.

ssd cloud server
Autor: CWCS Managed Hosting
Źródło: http://www.flickr.com
Nowoczesne technologie wkraczają w coraz więcej rejonów codziennego życia. Niedawno jeszcze tylko duże firmy pozwolić sobie mogły na zakup wydajnych serwerów i oparcie na nich swojej informatycznej infrastruktury. Obecnie, dzięki najnowszym rozwiązaniom, nawet małe firmy mogą mieć dostęp do praktycznie nieograniczonej obliczeniowej mocy i miejsca na dane, a to wszystko dzięki chmurom obliczeniowym.