serwer

Nowoczesny system parkingowy znacząco redukuje czas potrzebny na odnalezienie miejsca

Reaktor jądrowy
Autor: Renault
Współczesne systemy parkingowe pozwalają na obsługę naprawdę wielkich obiektów oraz kierują ruchem w taki sposób, iż nigdy nie powstają przestoje.

Troska o ochronę poufnych informacji jest bardzo istotną sprawą w naszych czasach

Class 10 o nową pojemność 32 GB
Autor: Sarota PR
Źródło: Sarota PR
Bezpieczne przetrzymywanie poufnych danych, to obecnie jedna z ważniejszych kwestii związanych z Netem. Wszyscy posiadamy jakieś dane, materiały czy fotografie, które pragniemy bezpiecznie trzymać w chmurach.

Jak wygląda serwer VPS oraz co warto dowiedzieć się w dziedzinie usług loadbalancer?

IT
Autor: tomasz przechlewski
Źródło: http://www.flickr.com
Serwer VPS to nadzwyczaj pożyteczny oraz uniwersalny wirtualny serwer, jaki cechuje się sporym zaawansowaniem. Ta dzisiejsza technologia zezwala na pełne wykorzystanie sposobności serwera dedykowanego, oprócz tego nie wymaga tak sporych zasobów, jak on. Dzięki nowomodnej technologii VPS możliwe jest utworzenie wielu różnych maszyn wirtualnych w zakresie jednej fizycznej maszyny. Rzecz jasna są one od siebie odseparowane.

Przechowywanie plików w sieci i wykup serwerów

dane w chmurze
Autor: Iain Patterson
Źródło: http://www.flickr.com
Na obecną chwilę sieć stanowi dobro, do którego dostęp chciałby posiadać każdy. Nie ma wątpliwości, iż w zestawieniu do dawnych czasów sytuacja jest na obecną chwilę sporo lepsza i realnie każdy człowiek może bez kłopotu użytkować z netu.

Mamy XXI wiek i technologia biegnie naprzód - codziennie możemy przeczytać o nowych wynalazkach w dziedzinie informatyki

kontrola
Autor: Peter Pham
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiejszy homo sapiens jest sympatykiem ogromnej liczby gadżetów. Obcujemy z technologią i bardzo szybko okazuje się, że nie możemy bez niej funkcjonować.

Nowoczesne rozwiązania IT dla przedsiębiorstw czyli plusy i minusy serwerów w chmurach.

ssd cloud server
Autor: CWCS Managed Hosting
Źródło: http://www.flickr.com
Nowoczesne technologie wkraczają w coraz więcej rejonów codziennego życia. Niedawno jeszcze tylko duże firmy pozwolić sobie mogły na zakup wydajnych serwerów i oparcie na nich swojej informatycznej infrastruktury. Obecnie, dzięki najnowszym rozwiązaniom, nawet małe firmy mogą mieć dostęp do praktycznie nieograniczonej obliczeniowej mocy i miejsca na dane, a to wszystko dzięki chmurom obliczeniowym.