oświetlenia

Dzisiejsze i wyszukane oświetlenie w łazience - tanie lampy i plafony

Plafon zamiast żyrandola - sposób na nowoczesny sufit
Autor: 123rf
Źródło: 123rf
Dobór oświetlenia łazienkowego naturalnie nie jest łatwy, szczególnie, że współcześnie możemy odnaleźć tak mnóstwo rozmaitych rodzajów i typów oświetlenia, że nieraz ciężko jest się zdecydować. Bez wątpienia należałoby wybrać oświetlenie praktyczne, które znakomicie sprawdzi się w łazience. Powinno być także przystosowane do metrażu pomieszczenia - z pewnością w łazience o dużym metrażu lepiej sprawdzi się jaśniejsze oświetlenie.

Jeśli organizujemy koncert lub występ to oświetlenie estradowe będzie pierwszą sprawą, o której pomyślimy - oświetlenie PAR lub LED reflektor świetnie się wtedy przydadzą

meble
Autor: TRANSCEND
Źródło: TRANSCEND
W czasie koncertu lub występu teatru bardzo ważne wydaje się oświetlenie estradowe. Niewielu rozumie, jak wysokogatunkowy jest ten ekwipunek w obecnych czasach.


Przewodzi tu oświetlenie PAR.

Które oświetlenie powinno się zainstalować w naszym domu?

Holenderskie nowości w Le Pukka!
Autor: Le Pukka concept store
Źródło: Le Pukka concept store
Remont naszego mieszkania to oczywiście skomplikowane zadanie. Na nieszczęście w życiu każdego z nas kiedyś nadchodzi chwila, kiedy przymuszeni jesteśmy go przeprowadzić. Zazwyczaj decydujemy się na ten krok, gdy nasze miejsce zamieszkania nie cieszy się już rewelacyjnymi atutami wzrokowymi, a meble wydają się być względnie wyeksploatowane.