Aplikacja

Jak przygotować mobilną aplikację ? Na które cechy należy zwrócić uwagę?

szkolenie testowania aplikacji mobilnych
Autor: Klimatop
Źródło: www.klimatop.pl
Testowanie mobilnych aplikacji nie jest tym samym, czym jest testowanie internetowych aplikacji. Różnice znajdziemy na praktycznie wszystkich poziomach. Bardzo często testy funkcjonalne oparte są na sprawdzaniu interakcji użytkowników, jasne jest przecież, że inaczej wygląda testowanie aplikacji bankowej, a jeszcze odmiennie społecznościowej aplikacji.

Sprawdzanie jakości oprogramowań komórkowych

rachunki
Współcześnie, życie codzienne typowego Polaka wygląda zupełnie inaczej niż persony starszej od niego o dwie dekady, kiedy była w tym samym wieku. Wszystko z pomocąwielkiego rozwoju technologicznego, który cały czas ma miejsce.

Jakie parametry powinny mieć smartfony wykorzystywane do pracy w trudnych warunkach.

lampy
Autor: włodi
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie oferowane smartfony i telefony wprawdzie charakteryzują się coraz lepszymi parametrami i nowoczesnym wyglądem, lecz są urządzeniami dość delikatnymi.

Testowanie aplikacji android powinno być odpowiednio robione

Energia
Autor: Yahya S.
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli chcemy, by użytkownicy przeróżnych sprzętów byli zadowoleni z tego co im oferujemy, to powinniśmy mieć gwarancję, że wszelkie nasze programy będą działały tak jak powinny.

Czy współczesna technologia jest w ogóle niezbędna do funkcjonowania w dzisiejszym społeczeństwie?

obiektyw
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
W dzisiejszych czasach gadżety elektroniczne są zasadniczo potrzebne do funkcjonowania w społeczeństwie. Da się zauważyć, że technologie da się spotkać w każdej gałęzi życia człowieka. Ludzie mają już w zwyczaju, że technologia to uzus i bez niej ciężko się żyje. Telefony komorkowe posiada już praktycznie każdy człowiek. I zasadniczo nie używa się ich tylko do dzwonienia, czy pisania smsów. Nowoczesne smartfony, takie jak przykładowo iphone, to mikro procesor, na którym da się robić dość sporo różnych czynności.