czujnik

Czym są inteligentne mieszkania i czym charakteryzuje się ich działanie? Jakiego typu mają zalety i czy korzystanie z nich jest korzystne?

Inteligentny dom
Inteligentny dom to specyficzny projekt, lecz jak sama nazwa definiuje musi cechować się inteligencją, czyli przykładowo musi wiedzieć, w jakim momencie zapalić lub zgasić światło. Inteligentne domowe rozwiązania muszą same wybierać najlepsze rozwiązanie. Identycznie realny do zrobienia jest inteligenty ogród, jaki powinien sam się podlewać, lecz oczywiście wtedy, jak jest to faktycznie niezbędne.

Oświetlenie - a więc, następny tekścik pochodzący z wnętrza cyklu "rzeczka" nadchodzi"!

mysz
Autor: See-ming Lee
Źródło: http://www.flickr.com
kiedy słyszymy słowo "słoneczko" pierwsze co z automatu przyłazi nam do głowy, to określenie "ciepełko", drugim dopiero bywa słowo "światełko", chociaż to dokładne słowo jest bardziej adekwatne, albowiem niezależnie od pory roku, słońce światełko daje Zawsze, w czasie gdy ciepełko niekoniecznie.

Dbanie o swoje zdrowie wydaje się być teraz coraz popularniejsze - wszyscy stali się bardziej świadomi własnego wyglądu oraz ciała

przewód hydrauliczny
Autor: mvslusar
Źródło: http://www.flickr.com
Coraz liczniejsza rzesza ludzi pragnie być zdrowa oraz pięknie się prezentować. Dzisiaj jesteśmy w stanie to osiągnąć bez dużych kłopotów, ponieważ w każdym województwie są gabinety odnowy biologicznej oraz kosmetyczkę.


Nieważne z jakiej dokładnie branży jesteśmy - czy stomatologicznej czy kosmetycznej, ale zapewne duża grupa naszych klientów, to ludzie, którzy wydają się być rozumni i chcą mądrze troszczyć się o swe zdrowie i urodę.

Co to jest potencjometr i jak prezentuje się jego zasada działania? Jakie mamy typy potencjometrów?

kolorowe kable
Źródło: nadmorski24.pl
Potencjometr to rezystor zmienny, jego wartość jesteśmy w stanie zmieniać metodą mechaniczną. Ma trzy wprowadzania, po jednej z każdej strony elementu oporowego, trzecie zaś podłączenie jest do ślizgacza, może on przesuwać się po ścieżce oporowej. Nazwa potencjometr wzięła się od jego funkcji regulowania potencjału.