fotograf

Artystyczna fotografia ślubna w metropolii – czyli estetyka na tle nowoczesności

Płyty ogniochronne firmy Knauf
Autor: Knauf Sp. z o.o.
Źródło: Knauf Sp. z o.o.
Małżeństwo to jeden z najważniejszych momentów w życiu człowieka. Jednak zanim powie się sakRAMentalne „tak” należy rzucić się w wir licznych dodatkowych aktywności, których zadaniem jest zagwarantowanie nieprzemijających pozytywnych wspomnień.

Rzeczywista rewolucja w utrwalaniu momentów! Dzięki dronom możemy bez żadnego problemu filmować z powietrza!

filmowanie z powietrza
Autor: Linux Screenshots
Źródło: http://www.flickr.com
Fotografia stanowi jedną z dziedzin życia, które w przeciągu ostatniego wieku uległy największym zmianom. Właściwie nie trzeba nawet sięgać tak daleko wstecz, by skalę przemian móc nazwać rewolucją. Jeszcze przed dwudziestu laty temu na wakacje wyjeżdżaliśmy z czarnym plastikowym aparatem i kilkoma rolkami filmu w plecaku uzbrojeni w czarny plastikowy aparat i jedną lub dwie rolki filmu. W związku z ograniczoną pulą klatek na filmie zdjęcia wykonywane były tylko w wyjątkowych miejscach, a każdą nową fotografię musiała poprzedzić krótka analiza zależności: ile dni wczasów i ile wolnych kadrów pozostało? (dronlandia.pl/dji-phantom-4)


Kiedy na rynku pojawiły się aparaty cyfrowe wydawało się, że nic lepszego nie może nas już zaskoczyć. W jednej chwili zniknęły problemy z ograniczoną ilością klatek, prześwietlonymi filmami, niefortunnymi ujęciami, długim czekaniem na wywołanie filmu itd. Prawdziwą bombą okazały się również umieszczane w aparatach cyfrowych kamerki. Nagle każdy mógł zacząć utrwalać wyjątkowe chwile, co do tej pory wymagało skorzystania z usług profesjonalnego kamerzysty lub pożyczenia drogiego sprzętu. Od dnia pojawienia się w sprzedaży pierwszych aparatów cyfrowych minęło już kilkanaście lat, w trakcie których firmy produkujące kamery i akcesoria fotograficzne zdecydowanie nie próżnowały. Dzięki nowatorskim wynalazkom możliwe jest dziś m.in. bezproblemowe filmowanie z powietrza (www.dronlandia.pl/filmowanie-z-powietrza).


Wynalazkiem, który bezapelacyjnie zrewolucjonizował świat filmu i fotografii, jest oczywiście dron, czyli bezzałogowe urządzenie latające, wyposażone w kamerę i sterowane za pośrednictwem kontrolera.

Czy zaciekawiły nas zdjęcia z drona?

Laptop Dell Inspiron Q15R Switch
Autor: Dell
Źródło: Dell
Kiedy pragniemy zrobić jakieś pomiary, lub zdjęcia, które powinny być wykonane na wysokościach, to bez wątpienia warto do tego użyć drona.

Sigma 12-24 zezwoli na robienie cudownych fotografii

rzeczy
Autor: TRANSCEND
Źródło: TRANSCEND
Każdy chce, by jego zdjęcia okazały się być jak najlepsze, bo w końcu będą pamiątką z przeróżnych wyjazdów oraz uroczystości.

Kupujemy aparat fotograficzny

Genius 5050 V2
Autor: Genius
Źródło: Genius
Wiele osób kupując aparat cyfrowy dla siebie albo kogoś z rodziny sugeruje się promocją czy też nierzadko bezzasadnymi argumentami.


Przykładowo wybieramy ciężką a także skomplikowaną w obsłudze lustrzankę posiadającą obiektyw makro bo znajomy deklaruje, iż jest to najlepszy aparat.

Kupienie dobrego sprzętu fotograficznego

muzyka
Autor: Justin Higuchi
Źródło: http://www.flickr.com
Nabycie dobrego sprzętu fotograficznego z dobrym obiektywem nie jest łatwy. sklepy proponują kilka odmiennych modeli obiektywów.

Co zrobić, gdy Twoja lodówka się zepsuje?

budynek Living Tomorrow
Autor: Firma XELLA Polska Sp. z o.o.
Źródło: Firma XELLA Polska Sp. z o.o.
W obecnych czasach każdy bez wyjątku człowiek posiada w lokalu wiele sprzętu poprawiającego życie. Pralka, zmywarka, lodówka, suszarka, radio czy notebook, to tylko kilka w najwyższym stopniu potrzebnych w mieszkaniu urządzeń.

Myślisz, którą kamerkę GoPro kupić? Dzisiaj przedstawimy rekomendowany przez nas model

rakieta nośna
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Nie od wczoraj wiadomo, że kamerka GoPro to rzecz, którą musi mieć w swych zbiorach praktycznie każdy. Niezależnie od tego, czy jesteś wielbicielem sportów, chcącym nagrywać swoje osiągnięcia, zapalonym fotografem amatorem czy dużo podróżujesz, bez wątpliwości kamera GoPro będzie dla Ciebie znakomitym rozwiązaniem.

Różnorodne typy obiektywów

sigma 12-24
Autor: Western Digital
Źródło: Western Digital
Obiektywy fotograficzne mają nie tylko różną konstrukcję, ale również różnorodne zastosowanie. Innego gatunku ekwipunek wykorzystywany jest do fotografowania ze sporej odległości, a innego do makrofotografii, gdzie przedmiot może się znajdować parę centymetrów od obiektywu.

Etui pancerne skonstruowane z wytrzymałego, usztywnionego surowca

sieć
Autor: Altec Lansing
Telefony komórkowe w ciągu ostatniej dekady przeszły niesamowitą metamorfozę. Obecnie telefony stały się smartfonami i są w rzeczywistości małymi komputerami mieszczącymi się w kieszeni spodni, lub torebki.