smartfon

Drony oraz kamery GoPro – ile trzeba wiedzieć na ten temat?

dron
Źródło: pixabay.com
Bezzałogowe obiekty latające nazywane dronami jeszcze nie tak całkiem dawno były jedynie na wyposażeniu wojsk. Na chwilę obecną coraz częściej są dostępne w zminiaturyzowanych wersjach również dla miłośników niecodziennych sposobów spędzania wolnego czasu.

Jakie gadżety elektroniczne warto posiadać w swoim aucie podczas dłuższego podróżowania.

laptop
Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com
Jadąc samochodem warto zaopatrzyć się w kilka ciekawych gadżetów, które wspomóc mogą kierowcę albo zapewnić jakąś rozrywkę pasażerom. W przypadku dalszych podróży niezwykle pomocna między innymi będzie nawigacja mio gps, pozwalająca w wygodny i bezpieczny sposób dojechać do celu.

Gadżety do smartfonów sprzedają się jak ciepłe bułeczki, niektórzy preferują te użyteczne, a inni gustują w bardziej komicznych akcesoriach

folia na telefon
W zasadzie każda osoba posiada obecnie telefon, nic dziwnego, iż dużo firm zainteresowało się produkowaniem najróżniejszych dodatków i akcesoriów, które mają urozmaicić albo udoskonalić funkcjonowanie telefonów. Da się je sklasyfikować jako praktyczne oraz pełniące rolę wyłącznie wizerunkową.

Każdy nowy telefon powinien być należycie zabezpieczony, z tego powodu warto zakupić etui, żeby telefon dłużej był bez skazy

Gigabyte T1125
Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl
Jeżeli w naszych rękach znajduje się już super modny Samsung Galaxy i jesteśmy zachwyceni, trzeba byłoby przez moment zastanowić się nad jego ochroną i pragnieniem przedłużenia jego funkcjonowania.


Etui na smartfon stanowi małą część ceny samego telefonu, a w dużym stopniu może się przydać.

Z jakiego powodu powinno się chronić swój telefon za pomocą etui albo pokrowca, przegląd najbardziej popularnych modeli.

sport
Autor: Steve Jurvetson
Źródło: http://www.flickr.com
Parę tygodni noszenia smartfona w torebce albo kieszeni na pewno pozostawi na nim spore ślady używania. Porysowany ekran, obudowa czy różne zanieczyszczenia na pewno nie wpłyną dobrze na estetykę użytkowanego sprzętu.

Co to okazują się być aplikacje komputerowe, kto je tworzy i do jakiego celu mogłyby posłużyć?

tablet
Autor: Anders Eriksson
Źródło: http://www.flickr.com
Gdzie byłaby obecnie populacja ludzka, żeby nie tak szeroko używane dziś komputery? Są one coraz mniejsze oraz coraz doskonalsze. Dla przykładu czy wiesz, iż współczesny telefon posiada bardziej znaczącą moc obliczeniową niżeli wszystkie laptopy w centrum dowodzenia NASA w czasach początkowych lotów na Księżyc?


Dziś te laptopy są dokładnie wszędzie i w olbrzymim stopniu ułatwiają nam powszednie bytowanie.

Jak zmienił się rynek komórkowych telefonów w ostatnich latach, jakie modele są obecnie popularne.

chicago symphony fan page
Autor: Cambodia4kids.org Beth Kanter
Źródło: http://www.flickr.com
Rynek telefonów komórkowych cały czas się zmienia. Jeszcze kilkanaście lat temu panowały marki, które obecnie praktycznie już nie istnieją, ponieważ przegapiły one rozpowszechnienie się smartfonów z ekranami dotykowymi.

Odporny na wodę smartfon - w jaki sposób wyselekcjonować?

dom - panorama
Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
smartfon, przeciwnie do tradycyjnych komórek, jest delikatniejszy a więc łatwiej uszkodzić go.


Jednym z najczęstszych powodów dysfunkcji inteligentnego urządzenia, oprócz upadku, jest zalanie wodą czy dowolnym napojem.

Jaki jest najlepszy telefon biznesowy i jakie funkcje powinien on mieć?

Active SaberTooth ZX 128GB SSD
Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl
Dzisiaj w biurze nie można by obejść się bez smartfona. Za jego pomocą sekretarka często umawia meetingi prezesa, obsługuje zlecenia bądź po prostu posiada styczność z klientami.

Jakiego rodzaju głośniki wybrać?

Pokój
Autor: Sam Howzit
Źródło: http://www.flickr.com
Podstawkowe lub wolnostojące, do kompletu stereo czy też kina domowego, bezprzewodowe i przenośne – to tylko nieco kategorii, do jakich można przypisać osiągalne na rynku głośniki.