smartfon

Drony oraz kamery GoPro – ile trzeba wiedzieć na ten temat?

dron
Źródło: pixabay.com
Pozbawione załogi obiekty latające nazywane dronami jeszcze nie tak całkiem dawno były jedynie na wyposażeniu wojsk. Teraz coraz częściej są produkowane są w zminiaturyzowanych wersjach również dla miłośników niecodziennych sposobów spędzania wolnego czasu.

Jakie gadżety elektroniczne warto posiadać w swoim aucie podczas dłuższego podróżowania.

laptop
Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżdżąc samochodem można się zaopatrzyć w kilka przydatnych gadżetów, które wspomóc mogą kierującego albo zapewnić jakąś rozrywkę pasażerom. Przy dalszych podróżach niezwykle przydatna między innymi będzie nawigacja mio gps, która pozwala w wygodny i bezpieczny sposób dojechać na miejsce.

Gadżety do smartfonów sprzedają się jak ciepłe bułeczki, niektórzy preferują te użyteczne, a inni gustują w bardziej komicznych akcesoriach

folia na telefon
Właściwie każda osoba posiada dzisiaj telefon, nie dziwi więc, że dużo marek zainteresowało się sprzedawaniem rozmaitych dodatków i akcesoriów, które mają urozmaicić albo udoskonalić działanie smartfonów. Da się je sklasyfikować jako praktyczne i spełniające rolę wyłącznie wizerunkową.

Każdy nowy telefon powinien być należycie zabezpieczony, z tego powodu warto zakupić etui, żeby telefon dłużej był bez skazy

Gigabyte T1125
Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl
Jeśli w naszych rękach znajduje się już ekstra nowoczesny Samsung Galaxy i jesteśmy wniebowzięci, warto byłoby przez chwilę pomyśleć nad jego zabezpieczeniem i pragnieniem przedłużenia jego życia.


Pokrowiec na smartfon stanowi małą część ceny samego telefonu, a w sporym stopniu może się przydać.

Z jakiego powodu powinno się chronić swój telefon za pomocą etui albo pokrowca, przegląd najbardziej popularnych modeli.

sport
Autor: Steve Jurvetson
Źródło: http://www.flickr.com
Parę miesięcy noszenia smartfona w torebce albo kieszeni na pewno zostawi na nim wiele śladów użytkowania. Porysowany wyświetlacz, obudowa czy rozmaite zanieczyszczenia na pewno nie będą wpływać na estetykę używanego urządzenia.

Co to okazują się być aplikacje komputerowe, kto je tworzy i do jakiego celu mogłyby posłużyć?

tablet
Autor: Anders Eriksson
Źródło: http://www.flickr.com
Gdzie byłaby obecnie populacja ludzka, żeby nie tak szeroko używane dziś komputery? Są one coraz mniejsze oraz coraz doskonalsze. Dla przykładu czy wiesz, iż współczesny telefon posiada bardziej znaczącą moc obliczeniową niżeli wszystkie laptopy w centrum dowodzenia NASA w czasach początkowych lotów na Księżyc?


Dziś te laptopy są dokładnie wszędzie i w olbrzymim stopniu ułatwiają nam powszednie bytowanie.

Jak zmienił się rynek komórkowych telefonów w ostatnich latach, jakie modele są obecnie popularne.

chicago symphony fan page
Autor: Cambodia4kids.org Beth Kanter
Źródło: http://www.flickr.com
Rynek komórkowych telefonów zmienia się nieustannie. Jeszcze kilkanaście lat temu panowały marki, które w chwili obecnej w zasadzie już nie istnieją, gdyż przegapiły one pojawienie się smartfonów z dotykowymi ekranami.

Odporny na wodę smartfon - w jaki sposób wyselekcjonować?

dom - panorama
Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
smartfon, w przeciwieństwie do klasycznych komórek, jest bardziej delikatny a więc łatwiej uszkodzić go.


Jednym z najczęstszych powodów dysfunkcji inteligentnego urządzenia, prócz upadku, jest zatopienie wodą bądź dowolnym napitkiem.

Jaki jest najlepszy telefon biznesowy i jakie funkcje powinien on mieć?

Active SaberTooth ZX 128GB SSD
Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl
Dzisiaj w biurze nie można by obejść się bez smartfona. Za jego pomocą sekretarka często umawia meetingi prezesa, obsługuje zlecenia bądź po prostu posiada styczność z klientami.

Jakiego rodzaju głośniki wybrać?

Pokój
Autor: Sam Howzit
Źródło: http://www.flickr.com
Podstawkowe bądź wolnostojące, do zestawu stereo czy też kina domowego, bezprzewodowe oraz przenośne – to tylko nieco modeli, do których można przypisać dostępne w handlu głośniki.