smartfon

Drony oraz kamery GoPro – ile trzeba wiedzieć na ten temat?

dron
Źródło: pixabay.com
Pozbawione załogi obiekty latające nazywane dronami jeszcze nie tak całkiem dawno były jedynie na wyposażeniu wojsk. Teraz coraz częściej są produkowane są w zminiaturyzowanych wersjach również dla miłośników niecodziennych sposobów spędzania wolnego czasu.

Jakie gadżety elektroniczne warto posiadać w swoim aucie podczas dłuższego podróżowania.

laptop
Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com
Jadąc samochodem warto się zaopatrzyć w parę przydatnych gadżetów, jakie wspomóc mogą kierującego albo zapewnić jakąś rozrywkę pasażerom. Przy dalszych podróżach niezwykle przydatna między innymi będzie nawigacja mio gps, pozwalająca w bezpieczny i wygodny sposób dojechać do celu.

Gadżety do smartfonów sprzedają się jak ciepłe bułeczki, niektórzy preferują te użyteczne, a inni gustują w bardziej komicznych akcesoriach

folia na telefon
Praktycznie każda osoba posiada dzisiaj telefon, nie dziwi więc, że bardzo dużo marek zainteresowało się wytwarzaniem rozmaitych dodatków i akcesoriów, które mają urozmaicić albo udoskonalić funkcjonowanie telefonów. Da się je sklasyfikować jako praktyczne oraz pełniące rolę jedynie wizerunkową.

Każdy nowy telefon powinien być należycie zabezpieczony, z tego powodu warto zakupić etui, żeby telefon dłużej był bez skazy

Gigabyte T1125
Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl
Jeżeli w naszych rękach znajduje się już super modny Samsung Galaxy i jesteśmy zachwyceni, trzeba byłoby przez moment zastanowić się nad jego ochroną i pragnieniem przedłużenia jego funkcjonowania.


Etui na smartfon stanowi małą część ceny samego telefonu, a w dużym stopniu może się przydać.

Z jakiego powodu powinno się chronić swój telefon za pomocą etui albo pokrowca, przegląd najbardziej popularnych modeli.

sport
Autor: Steve Jurvetson
Źródło: http://www.flickr.com
Parę tygodni noszenia smartfona w torebce albo kieszeni na pewno pozostawi na nim spore ślady używania. Porysowany ekran, obudowa czy różne zanieczyszczenia na pewno nie wpłyną dobrze na estetykę użytkowanego sprzętu.

Co to okazują się być aplikacje komputerowe, kto je tworzy i do jakiego celu mogłyby posłużyć?

tablet
Autor: Anders Eriksson
Źródło: http://www.flickr.com
Gdzie byłaby obecnie populacja ludzka, żeby nie tak szeroko używane dziś komputery? Są one coraz mniejsze oraz coraz doskonalsze. Dla przykładu czy wiesz, iż współczesny telefon posiada bardziej znaczącą moc obliczeniową niżeli wszystkie laptopy w centrum dowodzenia NASA w czasach początkowych lotów na Księżyc?


Dziś te laptopy są dokładnie wszędzie i w olbrzymim stopniu ułatwiają nam powszednie bytowanie.

Jak zmienił się rynek komórkowych telefonów w ostatnich latach, jakie modele są obecnie popularne.

chicago symphony fan page
Autor: Cambodia4kids.org Beth Kanter
Źródło: http://www.flickr.com
Rynek komórkowych telefonów zmienia się nieustannie. Jeszcze kilkanaście lat temu panowały marki, które w chwili obecnej w zasadzie już nie istnieją, gdyż przegapiły one pojawienie się smartfonów z dotykowymi ekranami.

Odporny na wodę smartfon - w jaki sposób wyselekcjonować?

dom - panorama
Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
smartfon, w przeciwieństwie do tradycyjnych komórek, jest bardziej delikatny i prościej uszkodzić go.


Jednym z najczęstszych powodów dysfunkcji inteligentnego przyrządu, prócz upadku, jest zatopienie wodą lub dowolnym napojem.

Jaki jest najlepszy telefon biznesowy i jakie funkcje powinien on mieć?

Active SaberTooth ZX 128GB SSD
Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl
Dzisiaj w biurze nie można by obejść się bez smartfona. Za jego pomocą sekretarka często umawia meetingi prezesa, obsługuje zlecenia bądź po prostu posiada styczność z klientami.

Jakiego rodzaju głośniki wybrać?

Pokój
Autor: Sam Howzit
Źródło: http://www.flickr.com
Podstawkowe lub wolnostojące, do kompletu stereo czy też kina domowego, bezprzewodowe i przenośne – to tylko nieco kategorii, do jakich można przypisać osiągalne na rynku głośniki.