pokrowiec

Gadżety dedykowane telefonom komórkowym

Porcelanowy kubek termiczny
Autor: Sagaform
Źródło: Sagaform
Trudno wyobrażać sobie dzisiejszy świat bez telekomunikacji na tak rozwiniętym poziomie. Człowiek łatwo przyzwyczaja się do dobrego, więc powrót to przeszłości byłby pod tym względem niewyobrażalny.


Dzisiaj sam fakt, iż każdy posiada przynajmniej jeden telefon z pewnością nikogo już nie dziwi.

Wybierz etui na posiadane urządzenie, żeby dbać o jego idealną kondycję. To niezwykle ważne dla satysfakcji z użytkowania

przedsiębiorstwo
Autor: chispita_666
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiaj prawie każdy pożytkuje urządzenia elektroniczne, jak telefony, ipady albo palmtopy. Z każdym rokiem stają się one poręczniejsze, przez co można je cały czas nosić przy sobie i stosować, jeżeli jedynie zajdzie taka konieczność.

Solidny case na telefon jest przede wszystkim praktyczny, ale powoduje także, iż nasz smartfon świetnie się prezentuje

Windows 7
Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl
Aktualnie chyba każdy posiada telefon. Nic dziwnego więc, że wielką popularnością cieszą się case’y, w których da się swoje urządzenie trzymać

Czy niezbędny jest Ci dobry pokrowiec na komórkę? Sprawdź tutaj!

Sandały z kolekcji damskiej Clarks
Autor: Clarks
Źródło: Clarks
W dzisiejszych czasach praktycznie każdy z nas maj swój smartfon - większość z nas na pewno nie wyobraża sobie nawet bez niego życia. Jeśli Ty również należysz do tej grupy, a równocześnie chcesz o niego odpowiednio zadbać, wówczas na pewno powinieneś zapoznać się z naszym tekstem.

Jakim sposobem odpowiednio zadbać o swój telefon komórkowy?

inteligentny dom
Autor: Scott Lewis
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach już praktycznie każdy ma swój telefon komórkowy - zazwyczaj jest to telefon o dużym wyświetlaczu, tak nazywany smartfon. Jeżeli Ty także taki posiadasz, bez wątpienia wiesz doskonale, jak niesamowicie wygodny jest tego rodzaju telefon - na wielkim wyświetlaczu widać praktycznie wszystko. Jednocześnie jednak tak wielkie telefony są mocniej podatne na różnego rodzaju uszkodzenia - czy wiesz teraz, jak właściwie dbać o własny telefon?

Niewymuszona elegancja czy ekstrawaganckie kolory? Obudowy do telefonów

telefon
Autor: Rodrigo Ghedin
Źródło: http://www.flickr.com
Komórkowa moda nie ustaje, zaś nowy futerał czy obudowa emocjonują nas równie mocno jak nowy telefon. Wzbogacony o etui, telefon nie ulega zniszczeniu, a jednocześnie działa bez zarzutu i dłuższy czas możemy go używać. Jak wiemy, noszenie telefonu w kieszeni czy torebce, w towarzystwie bilonu, oczywiście nie zapowiada nic dobrego.