Komórka

Co to jest szkło hartowane na telefon i w jaki sposób się je na niego nakleja?

żarówki
Autor: Yarvik
Źródło: Yarvik
Telefon komórkowy to wspaniałe narzędzie, jakie już pewien czas temu rozpoczęło usuwać z rynku swojego protoplastę - telefon stacjonarny. Tego typu "komórka" jest wiele mniejsza i, nade wszystkim, ruchoma.

Xperia c6603, Xperia ultra, Xperia x2 - jak nie przepłacać i wybrać idealny smartfon?

kuchenka mikrofalowa
Autor: Candy Polska Sp. z o.o
Źródło: Candy Polska Sp. z o.o
Na rynku mieści się już tyle smartfonów, że idzie się pogubić. Aby ułatwić sobie sprawę, trzeba rozpocząć od określenia swoich oczekiwań i budżetu, jakim dysponujemy na zakup telefonu.

Wybór telefonu – podążać za modą czy pozostać przy klasyce

Notebook z serii Dell Latitude
Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl
Przy obecnym stopniu zaawansowania technologii nie zaskakuje nikogo fakt, iż coraz więcej osób, które mijamy chadzając po ulicy trzyma w dłoni smart fon. Zwłaszcza, iż obecnie są one niczym małe komputery i z ich pomocą możemy zrobić dosłownie wszystko – już nie tylko porozmawiać czy odczytać smsy, ale zrealizować płatności, włączyć GPS, czy wybrać wypatrzoną sukienkę.

Niewymuszona elegancja czy ekstrawaganckie kolory? Obudowy do telefonów

telefon
Autor: Rodrigo Ghedin
Źródło: http://www.flickr.com
Komórkowa moda kwitnie, co więcej nowy futerał czy obudowa skupiają podobną uwagę jak i nowy telefon. Wzbogacony o etui, telefon jest w dobrym stanie, a jednocześnie działa bez zarzutu i dłuższy czas nam służy. Jak sami mogliśmy już zaobserwować, noszenie telefonu w kieszeni czy torebce, w towarzystwie bilonu, na pewno nie zapowiada nic dobrego.