Komórka

Co to jest szkło hartowane na telefon i w jaki sposób się je na niego nakleja?

żarówki
Autor: Yarvik
Źródło: Yarvik
Telefon komórkowy to wspaniałe narzędzie, jakie już pewien czas temu rozpoczęło usuwać z rynku swojego protoplastę - telefon stacjonarny. Tego typu "komórka" jest wiele mniejsza i, nade wszystkim, ruchoma.

Xperia c6603, Xperia ultra, Xperia x2 - jak nie przepłacać i wybrać idealny smartfon?

kuchenka mikrofalowa
Autor: Candy Polska Sp. z o.o
Źródło: Candy Polska Sp. z o.o
Na rynku mieści się już tyle smartfonów, że idzie się pogubić. Aby ułatwić sobie sprawę, trzeba rozpocząć od określenia swoich oczekiwań i budżetu, jakim dysponujemy na zakup telefonu.

Wybór telefonu – podążać za modą czy pozostać przy klasyce

Notebook z serii Dell Latitude
Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl
Przy dzisiejszym poziomie rozwinięcia technologii nie zaskakuje nas fakt, iż coraz większa ilość osób, które mijamy chadzając po ulicy dzierży w dłoni telefon. Szczególnie, iż obecnie są one niczym mini komputery i z ich pomocą możemy zrobić niemal wszystko – już nie tylko pokonwersować czy odczytać smsy, ale zrealizować płatności, włączyć GPS, czy zakupić wypatrzoną sukienkę.

Niewymuszona elegancja czy ekstrawaganckie kolory? Obudowy do telefonów

telefon
Autor: Rodrigo Ghedin
Źródło: http://www.flickr.com
Komórkowa moda nie ustaje, zaś nowy futerał czy obudowa emocjonują nas równie mocno jak nowy telefon. Wzbogacony o etui, telefon nie ulega zniszczeniu, a jednocześnie działa bez zarzutu i dłuższy czas możemy go używać. Jak wiemy, noszenie telefonu w kieszeni czy torebce, w towarzystwie bilonu, oczywiście nie zapowiada nic dobrego.