gra

Czy tworzenie witryn www mogłoby być przyjemne nie jedynie dla programistów?

laptop
Autor: Wilson Hui
Źródło: http://www.flickr.com
Większości społeczeństwa komponowanie witryn internetowych kojarzy się wyłącznie z czarną magią. Języki programowania, obecne tam klasy czy też funkcje są wystarczająco enigmatycznie.

Wybór gier

gry
Autor: Gabriele B.
Źródło: http://www.flickr.com
Wybranie idobrych gier i dopasowanie ich do gustów gracza nie jest nigdy łatwe, może spowodować wiele zgryzot ,a także powodować niedobry stres. Świetnym zamysłem jest nabywanie tych głośnych i szeroko promowanych tytułów i tych szczególnie docenianych przez sporą liczbę kupujących.

Jak przygotować mobilną aplikację ? Na które cechy należy zwrócić uwagę?

szkolenie testowania aplikacji mobilnych
Autor: Klimatop
Źródło: www.klimatop.pl
Testowanie mobilnych aplikacji nie jest tym samym, czym jest testowanie internetowych aplikacji. Różnice znajdziemy na praktycznie wszystkich poziomach. Bardzo często testy funkcjonalne oparte są na sprawdzaniu interakcji użytkowników, jasne jest przecież, że inaczej wygląda testowanie aplikacji bankowej, a jeszcze odmiennie społecznościowej aplikacji.

Nowoczesne parkingi uzupełniony o systemem rezerwacyjnym

Urządzenie pomiarowe
Autor: Commander, U.S. 7th Fleet
Źródło: http://www.flickr.com
W zatłoczonych miejscowościach odszukanie miejsca parkingowego – nawet odpłatnego – graniczy z cudem. A gdyby tak można było zarezerwować miejsce parkingowe wprzódy i nie marnować czasu na poszukiwania, będąc już na miejscu?


komórki służą już jednak nie wyłącznie do przyjmowania opłat za usługę parkingową, lecz również do organizacji pracy samego parkingu.

Czy powinna być robiona automatyzacja testów aplikacji mobilnych?

Kolorowe słuchawki Sony
Autor: Sony
Źródło: Sony
Znacznie częściej korzystamy z różnego rodzaju aplikacji, które mamy szansę włączyć w naszym telefonie. Jedne powinny posłużyć ciekawej zabawie, inne mają pomagać nam w niebezpiecznych sytuacjach, dlatego tak istotne będzie to, aby jak najlepiej funkcjonowały.


Czy interesuje nas automatyzacja testów aplikacji mobilnych?


Przeróżnego rodzaju aplikacje, zanim dotrą do użytkowników muszą być sprawdzone pod względem tego, czy działają dokładnie tak jak powinny.

Co to jest sigma 18-200 i dla jakich osób był stworzony ten obiektyw?

sigma 18-200
Autor: Universität Salzburg (PR)
Źródło: http://www.flickr.com
Istnieją obywatele, dla których piękno otaczającego nas świata jest ważniejsze od zwykłych codziennych spraw. Tacy ludzie preferują wziąć swój aparat zdjęciowy i pójść gdzieś do lasu lub w góry, żeby upamiętnić cuda natury na kliszy fotograficznej lub na karcie sd.

Sigma 12-24 zezwoli na robienie cudownych fotografii

rzeczy
Autor: TRANSCEND
Źródło: TRANSCEND
Każdy chce, by jego zdjęcia okazały się być jak najlepsze, bo w końcu będą pamiątką z przeróżnych wyjazdów oraz uroczystości.

Gra The Witness na Playstation

kontroler do PS3
Autor: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com
Troska o cudny wypoczynek to jeden z najważniejszych warunków odczuwania jak najlepszego samopoczucia we własnym domu.

instalacja elektryczna należyta dla zasilanych urządzeń

kable
Źródło: sobol-tech.flog.pl
Właściwości techniczne instalacji elektrycznych w obiektach muszą być takie, żeby dostarczały niezawodną dostawę energii elektrycznej o parametrach technicznych, charakteryzujących jakość energii odpowiednich dla zasilanych urządzeń.

Obudowa do Alcatel Pixi 4 4" - wspaniały sposób na to żeby puścić wodze fantazji i dać wyraz swej oryginalności

Samsung
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Technologie mobilne bardzo szybko zmieniły nie tylko rynek, lecz także całą naszą codzienność. Stały się powszechnym rozwiązaniem.


Czemu tak się dzieje? Przyczyn jest co najmniej kilka.