Internet

Przeglądarka Google wyróżnia strony mobile-friendly

Smartfon
Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo wielu ludzi posiada smartfony, dzięki którym stale może mieć dostęp do sieci. Nierzadko zdarza się tak, że telefony zastępują laptopy, zarówno podczas pracy, jak i wolnego czasu. Możemy na nich czytać książki, oglądać, surfować w Internecie, pisać, robić właściwie wszystko. Problem pojawia się wtedy, gdy natrafimy na stronę nieprzystosowaną do tego rodzaju sprzętu. Niełatwo nam wtedy cokolwiek odczytać, musimy powiększać treść i zmieniać położenie telefonu.

Dostęp do Internetu w Małopolsce.

Łącze internetowe
Wg danych pod koniec roku 2013 roku w Polsce dostęp do sieci Internet ma raptem 70% mieszkańców, mimo iż w chwili obecnej praktycznie nie ma chyba już miasta bez dostępu do sieci. Bez względu na to czy mówimy o dużych miejscowościach jak Kraków czy mniejszych miejscowościach jak Myślenice, wszędzie znajdziemy możliwość wyboru przynajmniej kilku operatorów, którzy chętnie zaoferują nam dostęp do Internetu.

Infrastruktura IT specjalnie dla przedsiębiorstwa - pomocne wskazówki

okablowanie strukturalne
Autor: mark gallagher
Źródło: http://www.flickr.com
Komputeryzacja współczesnych przedsiębiorstw to już standard. To za ich przyczyną, zauważamy diametralnie różny poziom wykonywanej pracy oraz błyskawiczny obieg ważnych danych. Wraz z postępowaniem komputeryzacji, powiększa się infrastruktura IT dla firm oraz przedsiębiorstw. Liczba serwerów, aplikacji i baz danych powiększa się z każdym rokiem.

Otworzenie sklepu internetowego, to ciekawy pomysł na biznes

call-center
Jednym z pomysłów na dobry biznes jest otwarcie sklepu internetowego. To coraz modniejsza forma sprzedaży w sieci. Pierwszym krokiem jest zastanowienie się nad tym, jakiego rodzaju produkty i jakiej kategorii klienteli chcemy oferować. Następnie należy pomyśleć o wyglądzie strony. Jeśli sami nie jesteśmy specjalistami w dziedzinie projektowania stron internetowych dobrze jest zlecić to zadanie specjalistom.

Strony internetowe- jak tworzymy w Poznaniu.

Komputer Satellite T110
Autor: TOSHIBA
Źródło: TOSHIBA
Strona internetowa jest zasobem informacji, które możemy zyskać za pomocą wyszukiwarki internetowej.

Skąd czerpać wiedzę?

WWW
Autor: Bull3t
Źródło: http://www.flickr.com
W Internecie nie ma problemu ze znalezieniem informacji na niemal każdy temat. Część dostępnych wiadomości to zaledwie szum informacyjny, natomiast istnieje też bez liku serwisów np. na temat prawa zawierających potrzebne informacje i użyteczne porady prawne.

Pilot od TV odmówił posłuszeństwa? Dowiedz się, w jakich miejscach kupić odpowiednie części zamienne i dlaczego zdecydować się na pilot uniwersalny

Pilot
Autor: Indalo PR
Źródło: Indalo PR
Twój pilot od telewizora przestał działać? Nie złość się, wystarczy iść do sklepu z częściami zamiennymi, aby szybko rozprawić się z kłopotem. Sprzedawca pomoże ci wyszukać właściwy produkt, ty zaś będziesz mógł znowu cieszyć się oglądaniem najlepszych programów. Przede wszystkim warte uwagi są piloty uniwersalne. Z jakich przyczyn?

Niejedna nowa firma w internecie winna skupić się na właściwym adresie internetowym

internet
Autor: Fundación Karisma Colombia
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiaj wielu młodych ludzi otwiera swoje pierwsze interesy dokładnie w sieci. Jest to jedna z wygodniejszych form, albowiem można nadzorować firmą gdziekolwiek się jest i mieć trwały kontakt z kontrahentem. W taki sposób tworzy się najwięcej małych, niejednokrotnie jednoosobowych firm, jakie trudzą się handlem usług czy też produktów.

Domena internetowa - czym jest, jak dużo kosztuje oraz gdzie wolno ją nabyć?

Internet
Planując założenie strony www bądź firmy w Internecie konieczne jest posiadanie domeny internetowej. Domena internetowa to nazwa, pod jaką mieści się Twoja strona internetowa, na przykład „mojafirma.pl”. Jeśli prawidłowo wpiszesz do wyszukiwarki internetowej nazwę domeny oraz wciśniesz Enter, otworzy się strona, którą ilustruje naturalnie ta domena. Domeny definiują również adres korespondencji elektronicznej, przykładowo jankowalski@mojafirma.pl. Posiadanie domeny jest potrzebne, jeśli pragniemy kwitnąć w Sieci.

Przedsiębiorstwo w Internecie - dobre rady

strona internetowa
Autor: The Descrier
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy podejmujemy decyzję o tym, żeby rozbujać własny interes musimy nie zapominać, że trzeba korzystać z Internetu. Nie da się dziś dotrzeć do dużej ilości klientów bez odpowiedniej strony internetowej. Na szczęście są tanie domeny. Nie musimy natychmiast stawiać bardzo drogiej strony. Na początek powinniśmy poszukać domeny, która będzie faktycznie niepowtarzalna.