Internet

Przeglądarka Google wyróżnia strony mobile-friendly

Smartfon
Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo wielu ludzi posiada smartfony, dzięki którym stale może mieć dostęp do sieci. Nierzadko zdarza się tak, że telefony zastępują laptopy, zarówno podczas pracy, jak i wolnego czasu. Możemy na nich czytać książki, oglądać, surfować w Internecie, pisać, robić właściwie wszystko. Problem pojawia się wtedy, gdy natrafimy na stronę nieprzystosowaną do tego rodzaju sprzętu. Niełatwo nam wtedy cokolwiek odczytać, musimy powiększać treść i zmieniać położenie telefonu.

Dostęp do Internetu w Małopolsce.

Łącze internetowe
Wg danych na koniec 2013 roku roku w Polsce dostęp do Internetu ma tylko 70% ludzi, pomimo iż w chwili obecnej dosłownie nie ma chyba już miejsc bez dostępu do sieci. Bez względu na to czy mówimy o dużych miejscowościach jak Kraków czy mniejszych miasteczkach jak Myślenice, zawsze znajdziemy możliwość wyboru przynajmniej kilku operatorów, którzy chętnie zaoferują nam dostęp do Internetu.

Infrastruktura IT specjalnie dla przedsiębiorstwa - pomocne wskazówki

okablowanie strukturalne
Autor: mark gallagher
Źródło: http://www.flickr.com
Wprowadzenie komputerów do urzędów i przedsiębiorstw jest już faktem. To dzięki ich zastosowaniu, możemy zauważyć zdecydowaną efektywność naszej pracy a także momentalny obieg informacji. Wraz z pojawieniem się komputeryzacji, powiększa się infrastruktura IT dla firm oraz zakładów pracy. Liczba serwerów, aplikacji i baz danych powiększa się z roku na rok.

Otworzenie sklepu internetowego, to ciekawy pomysł na biznes

call-center
Jednym z pomysłów na dobry biznes jest otwarcie sklepu internetowego. To coraz modniejsza forma sprzedaży w sieci. Pierwszym krokiem jest zastanowienie się nad tym, jakiego rodzaju produkty i jakiej kategorii klienteli chcemy oferować. Następnie należy pomyśleć o wyglądzie strony. Jeśli sami nie jesteśmy specjalistami w dziedzinie projektowania stron internetowych dobrze jest zlecić to zadanie specjalistom.

Strony internetowe- jak tworzymy w Poznaniu.

Komputer Satellite T110
Autor: TOSHIBA
Źródło: TOSHIBA
Strona internetowa jest zasobem informacji, które możemy zyskać za pomocą wyszukiwarki internetowej.

Skąd czerpać wiedzę?

WWW
Autor: Bull3t
Źródło: http://www.flickr.com
W Internecie łatwo odnaleźć informacje na większość tematów. Niektóre dostępne treści to zaledwie szum informacyjny, jednak jest również bez liku stron WWW np. na temat prawa dostarczających przydatne informacje i praktyczne porady prawne.

Pilot od TV odmówił posłuszeństwa? Dowiedz się, w jakich miejscach kupić odpowiednie części zamienne i dlaczego zdecydować się na pilot uniwersalny

Pilot
Autor: Indalo PR
Źródło: Indalo PR
Twój pilot od telewizora przestał działać? Nie złość się, wystarczy iść do sklepu z częściami zamiennymi, aby szybko rozprawić się z kłopotem. Sprzedawca pomoże ci wyszukać właściwy produkt, ty zaś będziesz mógł znowu cieszyć się oglądaniem najlepszych programów. Przede wszystkim warte uwagi są piloty uniwersalne. Z jakich przyczyn?

Niejedna nowa firma w internecie winna skupić się na właściwym adresie internetowym

internet
Autor: Fundación Karisma Colombia
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiaj wielu młodych ludzi otwiera swoje pierwsze interesy dokładnie w sieci. Jest to jedna z wygodniejszych form, albowiem można nadzorować firmą gdziekolwiek się jest i mieć trwały kontakt z kontrahentem. W taki sposób tworzy się najwięcej małych, niejednokrotnie jednoosobowych firm, jakie trudzą się handlem usług czy też produktów.

Domena internetowa - czym jest, jak dużo kosztuje oraz gdzie wolno ją nabyć?

Internet
Planując założenie strony www bądź firmy w Internecie konieczne jest posiadanie domeny internetowej. Domena internetowa to nazwa, pod jaką mieści się Twoja strona internetowa, na przykład „mojafirma.pl”. Jeśli prawidłowo wpiszesz do wyszukiwarki internetowej nazwę domeny oraz wciśniesz Enter, otworzy się strona, którą ilustruje naturalnie ta domena. Domeny definiują również adres korespondencji elektronicznej, przykładowo jankowalski@mojafirma.pl. Posiadanie domeny jest potrzebne, jeśli pragniemy kwitnąć w Sieci.

Przedsiębiorstwo w Internecie - dobre rady

strona internetowa
Autor: The Descrier
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy podejmujemy decyzję o tym, żeby rozbujać swój biznes musimy pamiętać, że musimy pamiętać o internetowych rozwiązaniach. Nie można dziś dotrzeć do ogromnej ilości konsumentów bez porządnej strony internetowej. Na szczęście są tanie domeny. Nie trzeba od razu stawiać cholernie kosztownej strony. Początkowo musimy poszukać domeny, która okaże się faktycznie niepowtarzalna.