Obudowa

Estetyczne gadżety do komórek

Samsung Galaxy J7 etui
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Sklepów proponujących części do komórek jest obecnie bardzo dużo. Proponują szeroki asortyment dostosowany do wszelakich marek. Warto korzystać z ich propozycji, trzeba jednak pamiętać o tym, by wybrać te oryginalne.


Jeśli kupujemy telefon, taki wymarzony, z pewnością jest on dla nas niezwykle cenny.

Z jakiego powodu powinno się chronić swój smartfon czy telefon przy pomocy etui albo pokrowca.

Tuleje dystansowe
Każdy posiadacz telefonu chce, żeby służył on jak najdłużej w dobrym stanie. Produkowane obecnie urządzenia przede wszystkim są duże, posiadają często ekrany nawet 5-calowe, więc i o porysowanie jest stosunkowo łatwo.

Odporny na wodę smartfon - w jaki sposób wyselekcjonować?

dom - panorama
Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
smartfon, przeciwnie do tradycyjnych komórek, jest delikatniejszy a więc łatwiej uszkodzić go.


Jednym z najczęstszych powodów dysfunkcji inteligentnego urządzenia, oprócz upadku, jest zalanie wodą czy dowolnym napojem.

Różne urządzenia elektroniczne, czyli co obecnie proponuje nam technika

Człowiek z aparatem
Autor: cellanr
Źródło: http://www.flickr.com
Rozmiary sporej liczby urządzeń elektronicznych stają się już naprawdę niewielkie. Możliwości ich wykorzystania cały czas więc zwiększają. Wielkiej miniaturyzacji uległy na przykład kamery.

Laptopy w przystępnej cenie

Praca w branży IT
Autor: hackNY.org
Źródło: http://www.flickr.com
Ceny laptopów i tabletów ciągle spadają. Już ok 3000 zł można wybrać znakomity laptop, zarówno do pracy w domu czy biurze, jak i do rozrywki takiej jak seanse filmowe, słuchanie piosenek czy gry na PC.

Niewymuszona elegancja czy ekstrawaganckie kolory? Obudowy do telefonów

telefon
Autor: Rodrigo Ghedin
Źródło: http://www.flickr.com
Komórkowa moda nie ustaje, zaś nowy futerał czy obudowa emocjonują nas równie mocno jak nowy telefon. Wzbogacony o etui, telefon nie ulega zniszczeniu, a jednocześnie działa bez zarzutu i dłuższy czas możemy go używać. Jak wiemy, noszenie telefonu w kieszeni czy torebce, w towarzystwie bilonu, oczywiście nie zapowiada nic dobrego.

W jaki sposób polepszyć jakość korzystania z komputera?

monitor komputera
Autor: Docklandsboy
Źródło: http://www.flickr.com
W dobie wszechstronnej komputeryzacji każdy człowiek posiada w swym mieszkaniu komputer stacjonarny, laptop albo notebook. Internet został powszechnym źródłem pozyskiwania informacji i rozrywki. Klasyczne wieże lub radia zastępowane są muzyką z komputera, sporo osób zastępuje komputerem nawet radio i telefon. Użytkując więc komputer przy tak dużej ilości czynności warto byłoby pokusić się o ich ulepszenie, aby cieszyć się swym urządzeniem w dużo lepszym wydaniu.

Finezyjna sztuka – obudowy komputerowe

Napędy USB ze specjalnymi funkcjami zabezpieczania danych
Autor: Verbatim
Źródło: Verbatim
Obudowy komputerowe to jeden z tych elementów, na który przeznacza się stanowczo za mało uwagi. Lecz poziom wykonania oraz odpowiedni dobór materiałów ma nie mniejsze znaczenie niż design lub parametry komputera. Zapewniają bowiem nie tylko dobrą wentylację czy cichą pracę komputera lecz także sam komfort użytkowania naszego „sprzętu”.