internecie

Szkolenia on-line dla pracowników - czy warto korzystać z takiej formy szkolenia pracowników w swojej firmie?

filmy korporacyjne
Autor: Jeff Wilcox
Źródło: http://www.flickr.com
Nie od dzisiaj wiadomo, że największym kapitałem właściwie każdej firmy są pracujący w niej ludzie. Równocześnie o kapitał ludzki trzeba ciągle dbać, zatem mądry szef bez wątpienia nie będzie stale zatrudniał kolejnych osób, lecz dbał o pracowników, którzy są już zatrudnieni w firmie.

Nowoczesne nośniki reklamy wzbudzają dziś niemałe zainteresowanie wśród właścicieli przedsiębiorstw, jak również pośród samych klientów

pendrive reklamowe
Obdarowywanie kupujących niewielkimi lub nawet tylko symbolicznymi upominkami tak naprawdę nie jest przejawem dobroduszności, ale częścią dogłębnie przemyślanej strategii. Kiedy trzydziestolatek otrzymuje gratis w postaci użytecznego gadżetu, to w pewnym stopniu czuje się zobligowany do zrobienia kolejnych zakupów w tym, a nie sąsiednim sklepie.

Nabądź pendrive reklamowy dla swej korporacji

palenie
Autor: taylor dahlin
Źródło: http://www.flickr.com
Współcześnie, cały otaczający nas świat jest skomputeryzowany. Większość naszej pracy wykonujemy internetowo, korzystamy z komórek z aplikacjami, w klinice mamy swoją wirtualną kartę chorego, nawet oceny potomstwa w szkole sprawdzamy online.

Nabywaj sprawdzone elementy, które charakteryzują się doskonałą klasą. Dzisiaj takich nie brakuje w ofercie

Wytrzymałe i wydajne narzędzie do cięcia metalu GCO 2000 Professional
Autor: Bosch
Źródło: Bosch
Kamerki sportowe cieszą się obecnie sporym powodzeniem. Ogólny dostęp do internetu sprawia, że ludzie z chęcią filmują swe poczynania i dzielą się nimi w sieci.

Jakie produkty produkuje pochodząca z Chin korporacja pod nazwą Xiaomi?

Warsztat samochodowy
Autor: uniquelycat (Cathy) Smith
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach funkcjonuje naprawdę wiele różnych spółek, które zajmują się produkcją nie tylko innowacyjnych sprzętów, lecz też (jeśli czegoś takiego potrzebuje konkretne narzędzie) dedykowanego do nich oprogramowania.


Trzeba przyznać, że wiele z tego typu spółek pochodzi z Azji.

Dron - ciekawy pomysł na upominek dla każdego

wideo
Autor: Roland Tanglao
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach, kiedy to regały sklepowe dosłownie uginają się od produktów, i znacznie więcej osób w kraju zarabia godne pieniądze, trudno jest znaleźć prezent dla najbliższych.

Jeśli szukamy praktycznego albo wyjątkowo trwałego telefonu, to z łatwością znajdziemy go w Internecie

iPhone
Źródło: http://www.morguefile.com/
Aktualnie w sklepach możemy odnaleźć wyjątkowo dużo ciekawych aparatów telefonicznych do rozmaitych celów. Z łatwością znajdziemy urządzenia, które można zabrać w długą podróż i te, które idealnie sprawdzą się w biurze.


Jeżeli potrzebny nam funkcjonalny telefon do biura, to dobrym pomysłem może być zaglądnięcie do Netu.

Co jest aktualnie najbardziej skuteczną formą reklamy?

obraz z ukrytej kamery
Autor: Alan Cleaver
Źródło: http://www.flickr.com
Najbardziej skuteczną obecnie postacią promocji jest obraz filmowy, w którym (nawet przy niedługim czasie emisji) można zamieścić wiele różnych informacji.

Zepsuta pralka? To nie jest kłopot!

call center
Źródło: pixabay.com
O tym, iż pralka ma problemy ze spuszczaniem wody, dowiadujemy się przeważnie w czasie lub pod koniec prania. Z tej przyczyny awaria nie jest aż tak łatwa do zdiagnozowania, jak może się zdawać.


Większość współczesnych pralek sygnalizuje źródło problemu, wyświetlając szyfr błędu na panelu kierującym albo migocąc odpowiednią liczbę razy diodami.

Sigma to firma, która produkuje znakomite obiektywy w dobrej cenie do aparatów znanych marek

sigma 18-35mm
Autor: NOGRAN s.r.o.
Źródło: http://www.flickr.com
Sigma jest marką, która produkuje świetne obiektywy do lustrzanek oraz bezlusterkowców. Jej artykuły dedykowane są do aparatów wielu znanych marek, np. do Nikona czy Pentaxa.