internecie

Szkolenia on-line dla pracowników - czy warto korzystać z takiej formy szkolenia pracowników w swojej firmie?

filmy korporacyjne
Autor: Jeff Wilcox
Źródło: http://www.flickr.com
Nie od wczoraj wiadomo, iż największym kapitałem właściwie każdej firmy są pracujący w niej pracownicy. Równocześnie o kapitał ludzki trzeba ciągle dbać, więc mądry szef na pewno nie będzie stale zatrudniał kolejnych osób, ale dbał o pracowników, którzy są już zatrudnieni w firmie.

Nowoczesne nośniki reklamy wzbudzają dziś niemałe zainteresowanie wśród właścicieli przedsiębiorstw, jak również pośród samych klientów

pendrive reklamowe
Obdarowywanie klientów niewielkimi bądź nawet jedynie symbolicznymi podarunkami w zasadzie nie jest przejawem wspaniałomyślności, lecz częścią starannie przemyślanej strategii. Kiedy trzydziestolatek dostaje gratis w formie przydatnego gadżetu, to w jakimś stopniu czuje się zobligowany do zrobienia następnych zakupów w określonym sklepie.

Nabądź pendrive reklamowy dla swej korporacji

palenie
Autor: taylor dahlin
Źródło: http://www.flickr.com
Współcześnie, cały otaczający nas świat jest skomputeryzowany. Większość naszej pracy wykonujemy internetowo, korzystamy z komórek z aplikacjami, w klinice mamy swoją wirtualną kartę chorego, nawet oceny potomstwa w szkole sprawdzamy online.

Nabywaj sprawdzone elementy, które charakteryzują się doskonałą klasą. Dzisiaj takich nie brakuje w ofercie

Wytrzymałe i wydajne narzędzie do cięcia metalu GCO 2000 Professional
Autor: Bosch
Źródło: Bosch
Kamerki sportowe cieszą się obecnie sporym powodzeniem. Ogólny dostęp do internetu sprawia, że ludzie z chęcią filmują swe poczynania i dzielą się nimi w sieci.

Jakie produkty produkuje pochodząca z Chin korporacja pod nazwą Xiaomi?

Warsztat samochodowy
Autor: uniquelycat (Cathy) Smith
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach funkcjonuje naprawdę wiele różnych spółek, które zajmują się produkcją nie tylko innowacyjnych sprzętów, lecz też (jeśli czegoś takiego potrzebuje konkretne narzędzie) dedykowanego do nich oprogramowania.


Trzeba przyznać, że wiele z tego typu spółek pochodzi z Azji.

Dron - ciekawy pomysł na upominek dla każdego

wideo
Autor: Roland Tanglao
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach, kiedy to regały w sklepach dosłownie uginają się od produktów, i znacznie więcej ludzi w Polsce zarabia przyzwoite pieniądze, ciężko jest znaleźć upominek dla bliskich.

Jeśli szukamy praktycznego albo wyjątkowo trwałego telefonu, to z łatwością znajdziemy go w Internecie

iPhone
Źródło: http://www.morguefile.com/
Aktualnie w sklepach możemy odnaleźć wyjątkowo dużo ciekawych aparatów telefonicznych do rozmaitych celów. Z łatwością znajdziemy urządzenia, które można zabrać w długą podróż i te, które idealnie sprawdzą się w biurze.


Jeżeli potrzebny nam funkcjonalny telefon do biura, to dobrym pomysłem może być zaglądnięcie do Netu.

Co jest aktualnie najbardziej skuteczną formą reklamy?

obraz z ukrytej kamery
Autor: Alan Cleaver
Źródło: http://www.flickr.com
Najbardziej skuteczną obecnie postacią promocji jest obraz filmowy, w którym (nawet przy niedługim czasie emisji) można zamieścić wiele różnych informacji.

Zepsuta pralka? To nie jest kłopot!

call center
Źródło: pixabay.com
O tym, iż pralka ma problemy ze spuszczaniem wody, dowiadujemy się zwykle w czasie bądź pod koniec prania. Z tego powodu awaria nie jest aż tak prosta do zdiagnozowania, jak może się zdawać.


Większość dzisiejszych pralek sygnalizuje źródło problemu, wyświetlając kod błędu na panelu sterującym czy migając właściwą liczbę razy diodami.

Sigma to firma, która produkuje znakomite obiektywy w dobrej cenie do aparatów znanych marek

sigma 18-35mm
Autor: NOGRAN s.r.o.
Źródło: http://www.flickr.com
Sigma jest marką, która ma w ofercie znakomite obiektywy do lustrzanek i bezlusterkowców. Jej Produkty przeznaczone są do aparatów większości znanych marek, na przykład do Canona czy Sony.