przeglądarka

Przeglądarka Google wyróżnia strony mobile-friendly

Smartfon
Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo wielu ludzi posiada smartfony, dzięki którym stale może mieć dostęp do sieci. Nierzadko zdarza się tak, że telefony zastępują laptopy, zarówno podczas pracy, jak i wolnego czasu. Możemy na nich czytać książki, oglądać, surfować w Internecie, pisać, robić właściwie wszystko. Problem pojawia się wtedy, gdy natrafimy na stronę nieprzystosowaną do tego rodzaju sprzętu. Niełatwo nam wtedy cokolwiek odczytać, musimy powiększać treść i zmieniać położenie telefonu.

Od kilkunastu lat strony internetowe są jedną z najistotniejszych spraw gdy chodzi o promocję przedsiębiorstwa

pozycjonowanie stron www
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Jak wiadomo obecnie żyjemy w tego typu czasach, iż praktycznie ciężko poradzić sobie bez dostępu do internetu, jaki jest dostępny konkretnie wszędzie, przede wszystkim w wszystkiej robocie. Jest to nadzwyczaj konieczna rzecz, gdyż w jednym punkcie mamy dostęp do faktycznie nieograniczonej wiedzy na rozlicznego typu problemy, które mogą nas zaciekawić.

Jakim sposobem zachowywać anonimowość w sieci internetowej?

internet
Autor: Blogging Dagger
Źródło: http://www.flickr.com
Z każdej strony otaczają nas reklamy. Jesteśmy przyzwyczajeni do tradycyjnych tablic reklamowych i broszur tak bardzo, iż przechodzimy obojętnie obok nich. Oczywiście nie oznacza to, że nie mają na nas wpływu, jednakże jest on na pewno mniej silny aniżeli wpływ reklamy multimedialnej w sieci internetowej. Wyższość tych ostatnich polega nie tylko na większym wachlarzu opcji. Pozwala też na personalizację treści. Używając sieci zostawiamy po sobie niemało danych, nierzadko zupełnie nieświadomie.