samochód

Nowoczesne parkingi uzupełniony o systemem rezerwacyjnym

Urządzenie pomiarowe
Autor: Commander, U.S. 7th Fleet
Źródło: http://www.flickr.com
W zatłoczonych miejscowościach odszukanie miejsca parkingowego – nawet odpłatnego – graniczy z cudem. A gdyby tak można było zarezerwować miejsce parkingowe wprzódy i nie marnować czasu na poszukiwania, będąc już na miejscu?


komórki służą już jednak nie wyłącznie do przyjmowania opłat za usługę parkingową, lecz również do organizacji pracy samego parkingu.

Jakim sposobem właściwie przygotować nasz pojazd do zimy?

stare amerykańskie samochody
Autor: Marcus Balcher
Źródło: http://www.flickr.com
Sporymi krokami zbliża się do nas najbardziej zimna część roku. Zima na pewno jest okresem, który jest niebywale przykry dla wszystkich kierowców. Nasze samochody na efekt niskich temperatur niestety często nie działają poprawnie i to zazwyczaj w momentach, kiedy nie jesteśmy na to przygotowani.

Mnóstwo osób śni o tym, aby posiadać nowe auto - jednak najpierw muszą sprzedać stare, żeby mieć chociaż część pieniędzy na kupno następnego

Karta SanDisk Extreme® Pro™
Autor: SanDisk
Źródło: SanDisk
Zwykle przy chęci kupna kolejnego wozu, zdajemy sobie sprawę z tego, że będzie nam potrzebna znaczna gotówka. Z tego powodu mamy zamiar ją uzbierać z kilku źródeł.

Smartfon w zasięgu ręki, czyli niedrogie modele dla każdego

Mikrokomputer
Autor: Kingston Technology
Źródło: Kingston Technology
Smartphony zdominowały cały światowy rynek. Przez to ceny na smartfony z roku na rok maleją do tego stopnia, że już praktycznie wszyscy mogą sobie na niego pozwolić.


Rozwój technologii w dwudziestym pierwszym wieku sprawił, że wkroczyliśmy w tzw. erę smart.