HIkvision DS-2CD2012-I - czyli, jedna z najwspanialszych, najtrwalszych i najbardziej tanich kamerek IP na giełdzie

Pragnąłbyś posiadać dobrą, ale adekwatna do Twoich zarobków kamerkę IP kompaktową? Poddaj próbie markę Hikvision!


Firma Hikvision bywa pojedynczym z największych dostarczycieli usług z dziedziny urządzeń związanych z monitorowaniem obrazowym.




odkurzacz
Autor: Twentyfour Students
Źródło: http://www.flickr.com


Ich przewodnimi dziedzinami bywają: rejestratory analogowe, sieciowe, krzyżówki, cyfrowe serwery wideo, karty kompresyjne, kamery IP (z angielskiego: Ingress Protection) w dobrej rozdzielczości, oraz kamery obrotowe. My jednak skoncentrujemy się teraz na jednym z tych przykładów, a dokładnie kamerkach IP o dobrej częstotliwości. Konkretnym omawianym przez nas modelem tych kamerek będzie Hikvision ds 2cd2012 i (dokładnie HIkvision DS-2CD2012-I).


hikvision
Autor: Joshua Brown
Źródło: http://www.flickr.com


Model Hikvision ds 2cd2012 i jest nowym produktem z gatunku HiWatch marki Hikvision. Ta konkretna kamera bywa niewiarygodnie malutka (dosięga zaledwie 14 centymetrów) i potrafi przetrwać bardzo wiele, gdyż nadaje się na zewnątrz, tak samo jak w środku budynku. Kompaktowa obudowa zapewnia bezpieczeństwo dla kabelków oraz danych zawartych wewnątrz niej. Kamera działa równocześnie w dzień, jak w nocy z pomocą filtra podczerwieni, dając wspaniały obraz nocą. Do samej kamerki dołączane bywają w szczególności: płyta instalacyjna i dławnica razem z uszczelkami. cena tej kamerki waha się w obrębie 800 - 900 złotówek, a więc jak na kamerę o tego typu parametrach nie jest nazbyt kosztowna.




Kompatybilna z każdym typem sprzętu, zadowoli"uraduje każda osobę kto docenia sobie jakość za niezbyt wygórowaną kwotę, a więc nie obawiaj się a także zakup swoją kamerę już w tej chwili!