Niejeden miłośnik nowych telefonów wie zapewne, że jesienią 2017 roku wypada okrągła rocznica wypuszczenia na sprzedaż amerykańskiego smartfona Apple

Niejeden fan smartfonów spółki Apple obserwuje na pewno nowinki oraz premiery w/w firmy. Jakiś czas temu na rynku odbyła się premiera iPhone 7, a już teraz nie szepce się o niczym innym, tylko o kolejnym modelu.


Plotki mówią, że na okrągłą rocznicę amerykańska firma szykuje taką niespodziankę, że wszyscy zaniemówią z podziwu.
kupić
Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl


Zmiany ponoć mają być tak wielkie, że wbrew ostatnim zwyczajom tej jesieni nie będzie dostępnego upgrade modelu z ostatniego roku - czyli iPhone (sprawdź case Apple iPhone 7) 7s, ale całkowicie nowiutki model. Prawdopodobnie spółka ma zamiar bardzo zaskoczyć swych fanów. Rzecz jasna nikt nie wie, jakie będą to nowinki i zapewne firma zostawi parę atrakcji aż do ostatniej godziny, ale z przecieków już teraz wiadomo, że szykuje się rewolucja. Jesienny iPhone ponoć ma całkowicie nie posiadać bocznych krawędzi, ale też dolnej i górnej. Zatem guzik Home będzie w pełni zespolony z ekranem, żeby cała powierzchnia była gładka i jednolita. Ponoć także obudowa będzie zrobiona ze szkła. Wszystko razem ma sprawić, że design zewnętrzny doprawdy będzie odróżniać kolejny model od poprzednich. Nowy iPhone Kliknij i poznaj ofertę powinien być cieńszy od swojego poprzednika oraz zużywać mniej baterii.
To dobra nowina dla ludzi, którzy permanentnie zapominają ładowarki i wcale nie lubią ładować smartfonu. Mówi się także o tym, że nowy model iPhone będzie ładowany bez kabla. Czy plotki się potwierdzą? Czas to zweryfikuje.