Jakie gadżety elektroniczne warto posiadać w swoim aucie podczas dłuższego podróżowania.

Jadąc samochodem warto się zaopatrzyć w parę przydatnych gadżetów, jakie wspomóc mogą kierowcę albo dostarczyć jakiejś rozrywki pasażerom. Przy dalszych podróżach bardzo pomocna między innymi będzie nawigacja mio gps, pozwalająca w wygodny i bezpieczny sposób dotrzeć do celu.


Nawigacja GOCLEVER NAVIO 505TMC
Autor: Tabasco PR
Źródło: Tabasco PR


Aktualnie bardzo często kierowcy wykorzystują smartfony, jednak tradycyjne nawigacje mają jeden niezaprzeczalny plus. A mianowicie dzięki temu, że mają w pamięci mapy praktycznie całej Europy, to nie będą potrzebować do swojej pracy żadnego przesyłu danych, a tylko dostęp do GPS. Właściciele tych urządzeń mogą też najczęściej liczyć na bezpłatne aktualizacje miomap, zobacz dzięki czemu za każdym razem będą kierowani w odpowiednim kierunku.
laptop
Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com


Wybierając się w podróż autem warto także zadbać o muzykę we wnętrzu. Typowe zestawy, w które są wyposażone aktualnie używane samochody najczęściej starczają, ale rzecz jasna można zainstalować dodatkowe, mocniejsze i lepsze głośniki (dobre głośniki we wrocławiu). Odpowiednio skonfigurowany zestaw audio może dać jego posiadaczowi dużo przyjemności, lecz jednak zapewne będzie wewnątrz nieco głośno. Jeżeli ktoś będzie chciał się zrelaksować i posłuchać czegoś swojego, to może wozić ze sobą nieduże mini radio http://ceneo.pl/Radia na baterie. Jeśli dodatkowo weźmie ze sobą jakieś dobre słuchawki, na przykład bardzo polecany przez wiele osób model motorhead bomber, to wówczas całkiem mógł się będzie zrelaksować.


Jeżeli nawet z samochodowych głośników płynąć będzie jakaś muzyka, to przy pomocy słuchawek można będzie słuchać tego, co będzie się chciało.