GPS od Solid Security idealnym sposobem na ochronę pojazdu

Zabezpieczenie swojego pojazdu jest fundamentalną sprawą dla wielu właścicieli aut. Nade wszystko, gdy kupili samochód w salonie oraz chcą zainwestować w nowoczesne systemy ochrony, takie jak GPS od Solid Security.


gps
Czym odróżnia się to rozwiązanie i dlaczego dobrze jest interesować się taką formą ochrony pojazdu? Rozpocznijmy od tego, w jaki sposób funkcjonuje GPS. Jego praca opiera się na nawigacji satelitarnej, która pozwala w sprawny sposób namierzyć auto, pomagając w jego znalezieniu. Zainstalowane w samochodzie urządzenie może załączyć sygnalizację dźwiękową bądź nawet zatrzymać pojazd, chroniąc zarazem przed kradzieżą.

System GPS od Solid Security może być zainstalowany w jednym z punktów montażowych, które zlokalizowane są w wielu miejscowościach na obszarze całego kraju bądź od razu w salonie samochodowym, by odebrać gotowe i całkowicie zabezpieczone auto. Niezaprzeczalną zaletą takiego systemu jest ewentualność ubiegania się o zniżkę na ubezpieczenia. Opłaty na ubezpieczenie od kradzieży mogą być zredukowane nawet o pięćdziesiąt procent, co pozwala na duże oszczędności, jakie można spożytkować na paliwo na przyjemną wycieczkę za miasto. Opisywane systemy monitorowania GPS mogą być wykorzystywane nie tylko w samochodach prywatnych, lecz także w pojazdach znajdujących się we flocie określonego przedsiębiorstwa.

GPS
Autor: Smailo
Źródło: Smailo
Razem z systemem monitoringu w pojazdach instalowane jest specjalne oprogramowanie, które służy do liczenia czasu pracy kierowców, jak również poziomu paliwa lub przebiegu samochodu, co pozwala pozyskać wiele informacji w dowolnie wybranej chwili. Właściciel przedsiębiorstwa może stale kontrolować swoich pracowników oraz w prostszy sposób kierować pojazdami, aby zmniejszyć koszty eksploatacji floty. Poza tym zwiększa się bezpieczeństwo kierowców i samochodów przez nich kierowanych, ponieważ szybko można zdobyć precyzyjną lokalizację określonego auta. Dobrze jest zainteresować się systemami GPS od Solid Security, gdyż są to sprawdzone i doceniane na rynku rozwiązania. W celu zaznajomienia się z informacjami w temacie poszczególnych punktów oferty najkorzystniej jest zatelefonować do przedstawicieli firmy albo odwiedzić jej stronę internetową, szybko zdecydujemy się na skorzystanie z usług Solid Security.