Krótka charakterystyka najpopularniejszych laptopów Lenowo, używanych przez biznes i osoby prywatne.

Jednym z najbardziej cenionych producentów notebooków na świecie jest Lenovo. Produkty tej firmy charakteryzują się wysokim poziomem wydajności, mocnymi parametrami i wybierane bardzo chętnie zarówno przez prywatne osoby jak i firmy.


Akcesoria do notebooków
Autor: Philips Polska
Źródło: Philips Polska


Przykładowo aktualnie dużą popularnością cieszy się model lenovo t420s, http://ceneo.pl/producenci/lenovo/Laptopy jaki cechuje się nie tylko elegancką sylwetką, ale też bardzo mocnymi podzespołami. Jego matryca posiada 14 cali, zależnie od konfiguracji dostępne są między innymi dyski SSD, a całość zamknięta w eleganckiej obudowie. Jeżeli ktoś będzie potrzebował laptopa na specjalne okazje, który da sobie radę z wodą, kurzem i pyłem, to można mu polecićmodel lenovo t430. Będzie on spełniał najbardziej zaawansowane normy wojskowe jeśli chodzi o użytkowość, dzięki czemu doskonale daje sobie radę w najtrudniejszych warunkach.
Projektor Sony VPL-HW20
Autor: Sony
Źródło: Sony


Dużym zainteresowaniem kupujących również się cieszą urządzenia z serii lenovo t500- bateria lenovo (sprawdź etui Lenovo Vibe C2) t500. Ta grupa jest przeznaczona dla celów biznesowych, więc i swoje parametry ma skierowane pod ten segment rynku. Matowa matryca, wydajne podzespoły i wysoka jakość wykończenia to norma, jakie się oczekuje przy takich laptopach, i opisywany model je jak najbardziej spełnia. Do tego posiada długi czas pracy na akumulatorze, co z pewnością ucieszy osoby które często korzystają z urządzenia w terenie.


Kolejnym przedstawicielem tej rodziny jest lenovo t510. W porównaniu ze swoim poprzednikiem wykorzystano w nim monitor o innych proporcjach, zwiększając jednocześnie dość mocno jego rozdzielczość.