Czym charakteryzują się nowe oraz bardzo atrakcyjne domy na wrocławskim Psim Polu na osiedlu o nazwie Olimpia Port?

Czym charakteryzują się nowe oraz bardzo atrakcyjne domy na wrocławskim Psim Polu na osiedlu o nazwie Olimpia Port?

Czym charakteryzują się nowe oraz bardzo atrakcyjne domy na wrocławskim Psim Polu na osiedlu o nazwie Olimpia Port?
Stolica Dolnego Śląska to śliczne stare miasto, które figuruje na mapach prawie od zaczątków funkcjonowania kraju ojczystego. W przeszłości było określane jako miasteczko 100 mostków, chociaż przed drugą wojną światową było ich ponad trzysta.

Stary Rynek, bardzo popularne wrocławskie ZOO, Panorama Racławicka, lub śliczne wrocławskie laski to wyłącznie parę z pretekstów, dla których warto osiedlić się we Wrocławiu.

olimpia port

Autor: Andrew Magill
Źródło: http://www.flickr.com
A gdzie dobitnie? Najwłaściwiej na nowym blokowisku pod nazwą Olimpia Port, jakie usytuowane jest w regionie Swojczycach.

Jeżeli ciekawią Cię opisywane w niniejszym tekście kwestie i chcesz poczytać większą ilość wiadomości na taki temat – wejdź tu Korekta zdjeć!

To niezwykle atrakcyjna kraina, ponieważ znajduje się zaledwie kilka kilometrów od centrum Wrocławia. Sama lokata deweloperska pod nazwą Olimpia Port to wykonana w drugiej połowie 2016 roku i jest złożona z trzynastu 4 albo pięcio poziomowych budynków. Te natomiast posiadają precyzyjnie 352 piękne mieszkania, z jakich rozlega się piękny widok na Odrę. Należałoby także dodać, że wszelakie budynki w zespole Olimpia Port mają poziomy podziemne.

Nie ociągaj się! Jeżeli interesuje Cię ten wpis, to następny najnowszy artykuł (https://north.pl/czesci-agd/czesci-do-odkurzaczy/szczotki-do-odkurzaczy,g641006.html) znajdziesz w podanym linku. Przekaż nam swój wniosek – będzie nam niezwykle miło.

W nich także przewidziano miejsca parkingowe dla mieszkańców Olimpia Port.

Kompleks Olimpia Port to najlepsze miejsce do osiedlenia sie ze swą rodziną, gdyż kupując jedno z proponowanych lokali, nabywca kupuje nie tylko kilka cegieł, lecz niezwykle komfortowy punkt w bardzo dobrej lokalizacji. W okolicy są szkoły, markety oraz inne punkciki użyteczności miejskiej. Nie ma również najmniejszego problemu z komunikacją z pozostałymi częściami Wrocławia.

Do Olimpia Port dociera parę głównych linii autobusów miejskich i dwie tramwajowe. Sympatycy uprawiania sportu także odnajdą tutaj miłą atrakcję – jest to Ślęza. W pobliżu mieści się również klub rowerowy.
admin

Comments are closed.