Rozsądnie wypromuj własną działalność, szczególnie charytatywną

Rozsądnie wypromuj własną działalność, szczególnie charytatywną

Każda działalność potrzebuje głośnej oraz atrakcyjnej promocji. Nawet, jeśli jest to działalność charytatywna. Warto zaproponować loterię, by uatrakcyjnić bal charytatywny, zbiórkę na dany cel albo smsową zabawę.

organizacja loterii

Autor: Arkadiusz Sikorski
Źródło: http://www.flickr.com
Nowe dyski My Passport

Autor: WD
Źródło: WD
Loteria to doskonała rozrywka dla wszystkich. przede wszystkim dlatego, że wzbudza sporo emocji. Każdy pragnie sprawdzić, czy los się do niego dziś uśmiechnie. Niestety fachowa organizacja loterii nie jest łatwa. Prawne przygotowania do tej zabawy należy zacząć dość wcześnie. Nie zapomnijmy o tym, by uiścić podatek od gier i loterii. Wyłącznie wtedy zabawa jest usankcjonowana prawnie. Najpierw trzeba mieć pomysł na loterię. Musimy zastanowić się nad celem, rodzajem konkretnej loterii Oraz jej wielkością. Te ogólne ustalenia zawieramy w dokumentach, które składamy do naczelnika urzędu celnego. Musimy pomyśleć na przykład jak wiele osób ma sprzedawać fanty, by loteria była dla nas opłacalna. Jeśli prowadzimy loterię na rzecz szczytnego celu, należy także zrekrutować właściwą ilość wolontariuszy jak również ustalić punkty sprzedaży.
Jeżeli nasza działalność będzie charytatywna, musimy oczywiście uzbierać nagrody. Najkorzystniej zainteresować działalnością lokalne media, oraz punkty usługowe. Nagrody będą dzięki temu pragmatyczne oraz niezbyt kosztowne. Pamiętajmy, iż naszym sponsorem może być także drukarnia, która drukuje losy. Taka zabawa to dla wielu firm idealna promocja. Organizacja loterii jednak na tym wcale się nie skończy.

Musimy jeszcze przyszykować dostateczną ilość losów. I wreszcie nadchodzi upragniony dzień, gdy nasza loteria rusza, a szczytny cel staje się możliwy do osiągnięcia. To zachwycający czas.
admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes