Czym jest marketing video, kto mogłaby z niego korzystać oraz jaka spółka go może przygotować?

Czym jest marketing video, kto mogłaby z niego korzystać oraz jaka spółka go może przygotować?

Czy pamiętasz jak w obecnych czasach przykuć do proponowanych poprzez swą spółkę produktów albo usług uwagę jak największej grupy potencjalnych nabywców? Należy nie tylko przykuć ich uwagę, lecz zatrzymać przy tego typu reklamie, być może zdziwić a z pewnością jakoś się wyróżnić.

Jak zatem sądzisz, czy profesjonalna reklama powinna mieć formę tekstową? Grafiki? Zdjęć? Dźwiękową? Czy może wszystkie te wymienione formy jednocześnie? Tak, tego typu marketing video zdaje się być promocją idealną, ponieważ, jeżeli tylko jest profesjonalnie wyprodukowana, może zawierać wszystkie niezbędne elementy.

Czy omawiany artykuł jest według Ciebie godny uwagi? Jeżeli tak, to bez wątpienia zaabsorbuje Cię też to wiarygodne opracowanie (http://www.happytree.com.pl/) – traktuje o zbliżonej kwestii.

Odpowiednia muzyka może przykuć zaciekawienie, podobnie także jak jakakolwiek animacja lub przemawiająca do klienta kobieta, której głos może jeszcze posiadać tzw. „call to action”, zatem „wezwanie do akcji”. W praktyce okazują się być to tego typu zwroty jak: „nie czekaj”, „sprawdź to”. Należałoby wspomnieć, że tego typu marketing video to nie powinna być od razu reklama jakiegokolwiek towaru, to równie dobrze mogłaby być wyłącznie prezentacja jakiejś firmy albo jakiejś oferowanej poprzez nią czynności.

Transcend RDP7

Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl
A kto może zajmować się zrobieniem tego typu filmiku? Okazuje się, iż wcale nie muszą to być studenci kultowej łódzkiej filmówki, choć uzyskiwana tam znajomość tematu byłaby w bardzo dużym stopniu przydatna.

Jeśli jednak nie posiadamy kontaktu do absolwentów oddziału reżyserii tej uczelni, to pozostaje nam kontakt do jakiekolwiek dobrej agencji marketingowej. Jej pracownicy doskonale wiedzą czym jest marketing video i jak taki film wykonać. To przecież właśnie ich praca.
admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes