Nowoczesny system parkingowy znacząco redukuje czas potrzebny na odnalezienie miejsca

Nowoczesny system parkingowy znacząco redukuje czas potrzebny na odnalezienie miejsca

Nowoczesny system parkingowy znacząco redukuje czas potrzebny na odnalezienie miejsca
Współczesne systemy parkingowe umożliwiają obsługiwanie naprawdę wielkich obiektów oraz sterują ruchem w taki sposób, że nigdy nie powstają przestoje.

Sprawdzają się one świetnie w dużych biurowcach oraz na stadionach.
Nowoczesny system parkingowy na ogół składa się mnóstwa urządzeń powiązanych serwerem komputerowym, który nimi zarządza. Dość często ma on mnóstwo wyjątkowych rozwiązań, które bardzo ułatwiają prowadzącym przemieszczanie się po terenie parkingu. Można przykładowo przydzielić miejsce postojowe wybranemu użytkownikowi, który po wjechaniu na parking zostanie do niego poprowadzony. Dobry system parkingowy dba o to, żeby nigdy nie tworzyły się zatory, a prowadzący mogli prędko oraz bezproblemowo wjechać i wyjechać z obszaru parkingu.
Najpopularniejszą metodą pozwalającą na wjechanie na obszar parkingu są aktualnie karty RFID. kierowca, który chce dostać się na parking, musi taką kartę zbliżyć do skanera, by szlaban się otworzył. Da się na niej zapisać wiele inFormacji, więc mogą być całkowicie spersonalizowane. Karty RFID są niezmiernie komfortowe i umożliwiają swobodny ruch samochodów na obszarze parkingu. Można także zastosować identyfikację dalekiego zasięgu, to znaczy taką, która zidentyfikuje kierowcę z większej odległości i otworzy szlaban trochę wcześniej.

Spowoduje to, że kierowcy w ogóle nie będą musieli się zatrzymywać.
Współczesne systemy parkingowe bardzo usprawniają ruch pojazdów i sprawiają, że kierowcy nie tracą czasu na szukanie miejsca postojowego.
admin

Comments are closed.