Jesteśmy otoczeni oceanem informacji, sami natomiast próbujemy pływać w tym całym chaosie informacyjnym. Jak sobie z tym radzimy, jak będzie w przyszłości?

Jesteśmy otoczeni oceanem informacji, sami natomiast próbujemy pływać w tym całym chaosie informacyjnym. Jak sobie z tym radzimy, jak będzie w przyszłości?

Dziś mamy wiele różnych możliwości, najbardziej zaś do tej korzystnej sytuacji przyczynił się internet. To sieć, jak za dotknięciem magicznej różdżki otworzyła przed nami świat różnorakich dziedzin, do których wcześniej nie mieliśmy wstępu. To ona, niczym dobra wróżka zaoferowała nam pomoc i nowe doznania. Dzisiaj dla nas jest to już zupełnie normalne, że w sieci wszystko znajdziemy, począwszy od kursów szydełkowania przez ofertę szkolenia dla elektryków po różne programy, na przykład program do rysowania schematów. W latach 90. żyliśmy jeszcze w nieco innych czasach.

Program internetowy

Autor: Syed Ikhwan
Źródło: http://www.flickr.com
Kto by wtedy pomyślał, że będzie tak łatwo uzyskać jakkolwiek informację, że będzie aż taki przesyt, momentami zachodzącymi o absurd.https://www.logintrade.pl/ (zobacz logintrade – rekomendowana strona)Nikt tego nie mógł wiedzieć, a teraz możemy korzystać z tego, choć jednocześnie musimy też z tym walczyć. Informacji w sieci jest bardzo wiele, są one czasami nawet nachalne i męczące, nie możemy się na niczym skupić, co chwila dostajemy nowe wiadomości i już ciężko oddzielić coś ważnego, od błahostki.

Według niektórych analityków, w przyszłości znajdzie się praca dla specjalistów od selekcji informacji.

Jeżeli zainteresował Cię ten artykuł, zobacz ten link – to bezsprzecznie świetne opracowanie tego tematu. Obowiązkowo to przeczytaj!

Takie osoby z jednej strony będą poszukiwali tylko wiarygodnych źródeł, wiarygodnych informacji dostępnych w globalnej sieci, a z drugiej strony będą także wyszukiwać informacji na zamówione tematy. Na przykład jakaś firma postanowi zająć się pewnym zagadnieniem, ale zanim wyłoży na te pieniądze będzie chciała dokładnie poznać temat – więcej .

Poza grupą swoich pracowników zatrudnić może osobę, która w szczegółowy sposób pokaże zakres informacji w sieci. Nie będą to informacje z przypadkowych stron czy zestaw wszystkich stron, gdzie dane zagadnienie jest poruszane, będą to wyłącznie najlepsze źródła, takich, z których można faktycznie dowiedzieć się informacji prawdziwych, rzetelnych i pożądanych.

Nie będą to szczątki informacji, to musi być profesjonalna usługa, dzięki której zleceniodawca będzie pewny, że informacje, które otrzymał przesądzają lub właśnie nie jego przyszłe biznesowe decyzje. Proszę pomyśleć, ile tak można załatwić. Informacja będzie na wyciągnięcie ręki, lecz tylko niektórzy będą potrafili jej szukać i wybierać tylko najbardziej wiarygodne informacje; więcej o podobnych projektach poczytasz tu .

admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes