Co powinno znaleźć się w każdej kuchni?

Co powinno znaleźć się w każdej kuchni?

Należyte zaopatrzenie kuchni sprawia mnóstwo trudności, zwłaszcza, jeśli zaczynamy od zera, a nasz budżet jest mocno ograniczony.
Musimy podjąć decyzję, jakie sprzęty są nam potrzebne, a z kupnem jakich możemy się na razie wstrzymać.

Akcesoria do kuchni bywają identycznie śliczne i kuszące, jak buciki albo suknie. Ekwipując pomieszczenie kuchenne od podstaw, musimy skoncentrować się na obiektach, jakie są nie tyle piękne, co użyteczne. Bowiem co nam przyjdzie po komplecie wspaniałych foremek do pieczenia, kiedy nie będziemy mieli w czym wyrobić ciasta? Poniżej przedstawiam wam spis rzeczy, mym zdaniem, niezbędnych w każdej kuchni. Każdy powinien ją dopasować do własnych potrzeb. I zapamiętaj, nie wszystko trzeba kupić od razu.
sterylizator w domu

Autor: Clive Darra
Źródło: http://www.flickr.com
Nabycie blendera ręcznego może zdawać się zachcianką, zwłaszcza gdy posiadamy robot kuchenny. Ów jednakże bardzo często skryty jest w odległych czeluściach szafki kuchennej, a wyciągnięcie go owocuje przynajmniej półgodzinnym sprzątaniem. Blender ręczny zajmuje stosunkowo mało miejsca, dlatego można go mieć zawsze pod ręką oraz użyć, gdy chcemy przygotować zupę krem, pastę kanapkową, sorbet. Przy doborze przyrządu musimy kierować się przede wszystkim jego mocą. W sprzedaży mamy blendery zasilane na prąd (zobacz obciążalność przewodów miedzianych) czy na akumulator. Te drugie są wygodniejsze, jednak często mniej wydajne natomiast po wyczerpaniu baterii wymagają 2 godzinnego ładowania.

Mnóstwo tego typu urządzeń posiada w komplecie specjalne akcesoria, jak: ubijaczka, nóż do kruszenia lodu (specjalny zasobnik z nożami rozdrabniającymi), które znacznie uproszczą codzienną pracę w kuchni.
admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes