Telefon w dzisiejszych czasach wydaje się być dla nas jak prawa ręka – nie umiemy już bez niego żyć

Telefon w dzisiejszych czasach wydaje się być dla nas jak prawa ręka – nie umiemy już bez niego żyć

Obecny wiek obfituje w ogromny postęp technologiczny. Niemal każdego roku na rynku pojawiają się nowinki, które wpływają na ludzkie życie – od zwykłego sprzątania oraz robienia zakupów aż do sposobu kontaktu z kolegami.
Dziś smartfon to nie tylko telefon.

Codzienna aktywność

Autor: Apteka-zdrowie.eu
Źródło: www.apteka-zdrowie.eu
Linux

Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl
Diamond D10

Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl
To bez mała całe nasze życie. Tam mamy terminarz i ukochaną muzykę, przy jego pomocy rozmawiamy z bliskimi oraz oglądamy filmy. Rynek sprzedaży smartfonów jest potężny i dostarcza spore dochody. Nic dziwnego, że jak grzyby po deszczu powstają firmy, które pragną mieć jakiś udział w podziale tak lukratywnego tortu. Nowicjuszami na rynku są Chińczycy, którzy coraz bardziej stają się prawdziwym zagrożeniem dla starych wyjadaczy. Chińskie spółki najczęściej należą do ludzi młodych, którzy lubią eksperymentować i to jest ich ogromny atut.

Masz ochotę chłonąć dalej zajmującą treść? Więc nic nie powinno Ci przeszkodzić – kontynuuj serwis slican na kolejnej witrynie.

Taka jest firma Xiaomi, która była założona w stolicy Chin w 2010 roku. Jest to młoda, ale dynamicznie działająca spółka, która przebojowo podbija nie tylko azjatycki rynek. Od zeszłego roku roku można nabyć ich Produkty także w naszym kraju dzięki kilku dystrybutorom. I nie są to wyłącznie smartfony, gdyż spółka produkuje także słuchawki, inteligentne opaski, tablety czy oczyszczacze powietrza.

Ich akcesoria mają rewelacyjny design i dlatego bywają chętnie zamawiane przez młodych ludzi, którzy uwielbiają nowinki i nietuzinkowe pomysły. Spółka Xiaomi stale rośnie i wszystko wskazuje na to, że niedługo dołączy do grona najlepszych w tej branży. Należy zatem zapamiętać ich logo i zainteresować się ich stroną Internetową.
admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes