Jakie produkty produkuje pochodząca z Chin korporacja pod nazwą Xiaomi?

Jakie produkty produkuje pochodząca z Chin korporacja pod nazwą Xiaomi?

Jakie produkty produkuje pochodząca z Chin korporacja pod nazwą Xiaomi?
W obecnych czasach istnieje naprawdę wiele różnych firm, jakie mogą zajmować się realizacją nie tylko innowacyjnych urządzeń, lecz również (jeśli czegoś takiego wymaga konkretne urządzenie) specjalnego do nich oprogramowania.
Trzeba przyznać, że dużo z takich spółek wywodzi się z Chin.

Warsztat samochodowy

Autor: uniquelycat (Cathy) Smith
Źródło: http://www.flickr.com
Nie inaczej jest ze spółką o nazwie Xiaomi, która ma swą centralę w Pekinie. Korporacja została otwarta 6-go kwietnia 2010 roku, a jej dyrektorem jest p. Lei Jun. Towary wspomnianej spółki wielokrotnie mogą być oparte na technologii amerykańskiej firmy Apple, sam natomiast prezes jest często porównywany do twórcy wspomnianej firmy z obecnym w jej znaku firmowym jabłkiem. Produktami spółki Xiaomi są nie tylko nowoczesne telefony komórkowe (taki był ich pierwszy produkt), lecz też np. powerbanki, inteligentne opaski, kamerki sportowe, telewizory, routery, czajniki czy nawet inteligentne buty.
Należałoby też nadmienić, że wspomniane towary nie są wykonane w słabej jakości.

Jeżeli poszukujesz podobnych danych na opisywany temat, to też rzuć okiem na analogiczne serwisy, które podnoszą tę problematykę.

Przeciwnie – bardzo często wygrały przeróżne testowanie automatyczne z towarami konkurencji. To, co jeszcze odróżnia spółkę Xiaomi od innych firm jest to, że przez stosunkowo długi czas nie chciała mieć swojej sieci dystrybucyjnej, a sprzedawała swoje produkty wyłączenie przez swa stronę w internecie.

Gdy jednak klienci przekonali się o wysokiej jakości produktów, firma postanowiła nawiązać kooperację z różnymi hurtowniami. Aktualnie więc moglibyśmy te polecane przez dużą ilość ludzi towary nabyć też w marketach z AGD.
admin

Comments are closed.