Myślisz, którą kamerkę GoPro kupić? Dzisiaj przedstawimy rekomendowany przez nas model

Myślisz, którą kamerkę GoPro kupić? Dzisiaj przedstawimy rekomendowany przez nas model

Nie od wczoraj wiadomo, że kamera GoPro to rzecz, którą powinien mieć w swoich zbiorach praktycznie każdy. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem sportu, chcącym uwieczniać swoje osiągnięcia, zapalonym fotografem hobbystą czy dużo podróżujesz, niewątpliwie kamera GoPro będzie dla Ciebie znakomitym rozwiązaniem.

Chociaż kosztuje całkiem dużo, jest to wydatek, którego oczywiście nie będziesz żałował – dzisiaj podpowiadamy, który z modeli obecnie dostępnych na rynku polecamy dla początkujących, którzy jednakże nie chcą zadowolić się najniższą jakością.
GoPro Hero+ LCD
Kamerką, którą szczególnie polecamy, jest aktualnie GoPro Hero+ z wyświetlaczem LCD. Starsze kamery nie miały zupełnie ekranu, co jednak przy dłuższym użytkowaniu jest nieco męczące, dlatego bez wątpienia warto zainwestować od początku w wersję z wyświetlaczem.

Wciągnął Cię nasz wpis? W takim razie zaloguj się na naszą inną stronę – tam można zobaczyć tam (https://www.progresdisplays.pl/scianki-tekstylne) zajmujące treści, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Dodatkowo ekran LCD daje właściwie pewność, że będziesz przez długie lata wszystko dokładnie widzieć, bez konieczności dokonywania żadnych zmian w swojej kamerce.

rakieta nośna

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Co poza LCD?
Wyświetlacz LCD to nie jedyne, co może zaoferować Ci GoPro Hero+ LCD. Jest to oczywiście kamerka wodoodporna, która umożliwia wykonywania zdjęć nawet na głębokości czterdziestu metrów! To zdecydowanie wielkie usprawnienie, bowiem poprzednie modele GoPro nie pozwalały na zanurzanie jej na tak dużą głębokość, co było pewnym problemem zwłaszcza dla nurków.

Na dodatek GoPro Hero+ LCD można obsługiwać za pomocą aplikacji, którą bez większego kłopotu ściągniesz na swój smartfon! To bez wątpienia ogromne udogodnienie i znaczna zmiana w porównaniu do poprzednich wersji kamerki.
admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes