Prezentacja możliwości, jakie daje nowoczesna technologia w zakresie nagrywania obrazów.

Prezentacja możliwości, jakie daje nowoczesna technologia w zakresie nagrywania obrazów.

Prezentacja możliwości, jakie daje nowoczesna technologia w zakresie nagrywania obrazów.
Zaawansowana technologia umożliwiła bardzo duży postęp w dziedzinie nagrywania obrazów. Obecnie bez problemów już za trzysta złotych zakupić można porządną kamerę, mogącą nagrywać w dużej rozdzielczości obrazu.

Bardzo dużą popularnością cieszą się na rynku najróżniejsze sportowe kamery, przykładowo takie jak GoPro hero 3+ silver. Posiadają one kompaktowe, nieduże wymiary, poza tym wyposażono je w różne mocowania, przy pomocy których da się je zamontować na kasku, rowerowej kierownicy czy nawet ręce. I w czasie jazdy filmować swoje wyczyny, jakie później będzie można internecie. Tego typu urządzenia cechują się dużą odpornością na wodę, piasek i duże wahania temperatur, a ich obudowy bez problemów wytrzymają rozmaite ekstremalne sytuacje.
klient

Autor: TOSHIBA
Źródło: TOSHIBA
Forma

Autor: Presidencia de la República Mexicana
Źródło: http://www.flickr.com
Dużo nowości pojawiło się także na rynku dla osób nagrywających zawodowo najróżniejsze imprezy i uroczystości.

Jeżeli prezentowany tekst jest dla Ciebie interesujący, odwiedź ten link instalacje grzewcze szczecin, a dowiesz się więcej informacji, jakie Cię niesamowicie zafascynują.

Jedną z takich nowości są przykładowo drony Warszawa, które pozwalają na uzyskanie rewelacyjnych efektów przez filmowanie z dużej wysokości. Profesjonalne drony bez żadnego problemu mogą unieść nawet większą kamerę, a dzięki temu, że przebywać mogą w powietrzu nawet do kilkudziesięciu minut, to da się przy ich pomocy nagrywać najważniejsze wydarzenia na danej imprezie.

Niezwykle istotną sprawą dla operatorów tego sprzętu jest to, że można w niezależny sposób sterować lotem drona i niezależnie przymocowaną do niego kamerą. Dzięki temu można podlecieć maszyną w wybrane miejsce i skupić się tylko na tym, aby ujęcia wyszły jak najlepiej.
admin

Comments are closed.