Uniwersalny, lekki i poręczny obiektyw

Uniwersalny, lekki i poręczny obiektyw

Przy kupowaniu obiektywu, należy zwrócić uwagę na to, czy będzie on pasował do naszego urządzenia. Z wyjątkiem osprzętu wywodzącego się od tej samej firmy, której logo widnieje na aparacie, mamy nadal do dyspozycji propozycję producentów niepodległych.

Sigma to ekwipunek typowo amatorski.

Musisz mieć świadomość, że nasza strona internetowa (https://safespace.pl/zdalny-dozor-wizyjny/) może pomóc Ci w wyszukaniu interesujących danych na jakikolwiek wątek. Ta strona z pewnością Ci się będzie podobać.

Obiektyw o tak znacznym obszarze ogniskowych, nie może być konstrukcją prostą. Obiektyw jest wyposażony w wyraźną skalę ostrości, również leżące po lewej stronie przełączniki trybu pracy autofokusa, stabilizacji, oraz blokowania obiektywu.

Sigma to niezależny wytwórca obiektywów, który od wielu lat konsekwentnie zadziwia coraz to pionierskimi pomysłami. Sporo z nich to bardzo egzotyczne pozycje, które dla przeciętnego fotoamatora zostają wyłącznie nowinkami. Jest możliwość natomiast odszukać w ofercie Sigmy szereg niezwykle przydatnych obiektywów odpowiedniej jakości za stosunkowo małą cenę. Wyrabiają oni obiektywy z mocowaniami w wersji dla odmiennych układów.
sigma 18 200

Autor: Doug Kerr
Źródło: http://www.flickr.com
Sigma 18 200 to uniwersalny, lekki i poręczny obiektyw, poświęcony specjalnie do lustrzanek cyfrowych. Posiada wkomponowany silnik. Dzięki bardzo zaawansowanej struktury, obiektyw zachowuje wysoką jakość filmu w pełnym odcinku ogniskowych. Dwa składniki o małej dyspersji SLD w powiązaniu z dwoma soczewkami asferycznymi przekazują świetną korekcję wszelakiego rodzaju aberracji i odkształceń.

Wyjątkowe wielowarstwowe osłonki antyrefleksyjne, którymi pokryte są wszystkie soczewki, skutecznie uniemożliwiają powstawaniu wszelkiego rodzaju blików i flar. Obiektyw ma system wewnętrznego ostrzenia IF, dzięki któremu przednia soczewka nie obraca się podczas ostrzenia. To zapewnia pewne używanie kołowych filtrów polaryzacyjnych.
admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes