Niejeden miłośnik nowych telefonów wie zapewne, że jesienią 2017 roku wypada okrągła rocznica wypuszczenia na sprzedaż amerykańskiego smartfona Apple

Niejeden miłośnik nowych telefonów wie zapewne, że jesienią 2017 roku wypada okrągła rocznica wypuszczenia na sprzedaż amerykańskiego smartfona Apple

Niejeden fan smartfonów spółki Apple obserwuje na pewno nowinki oraz premiery w/w firmy. Jakiś czas temu na rynku odbyła się premiera iPhone 7, a już teraz nie szepce się o niczym innym, tylko o kolejnym modelu.
Plotki mówią, że na okrągłą rocznicę amerykańska firma szykuje taką niespodziankę, że wszyscy zaniemówią z podziwu.

kupić

Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl
Zmiany ponoć mają być tak wielkie, że wbrew ostatnim zwyczajom tej jesieni nie będzie dostępnego upgrade modelu z ostatniego roku – czyli iPhone 7s, ale całkowicie nowiutki model. Prawdopodobnie spółka ma zamiar bardzo zaskoczyć swych fanów. Rzecz jasna nikt nie wie, jakie będą to nowinki i zapewne firma zostawi parę atrakcji aż do ostatniej godziny, ale z przecieków już teraz wiadomo, że szykuje się rewolucja. Jesienny iPhone ponoć ma całkowicie nie posiadać bocznych krawędzi, ale też dolnej i górnej. Zatem guzik Home będzie w pełni zespolony z ekranem, żeby cała powierzchnia była gładka i jednolita. Ponoć także obudowa będzie zrobiona ze szkła. Wszystko razem ma sprawić, że design (sprawdź także – nx cam) zewnętrzny doprawdy będzie odróżniać kolejny model od poprzednich. Nowy iPhone powinien być cieńszy od swojego poprzednika oraz zużywać mniej baterii.

To dobra nowina dla ludzi, którzy permanentnie zapominają ładowarki i wcale nie lubią ładować smartfonu. Mówi się także o tym, że nowy model iPhone będzie ładowany bez kabla. Czy plotki się potwierdzą? Czas to zweryfikuje.
admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes