Porządkowanie z centralnym odkurzaczem

Porządkowanie z centralnym odkurzaczem

System centralnego odkurzania nie jedynie czyni porządkowanie w dużym stopniu łatwiejszym, lecz również pomaga usunąć groźne dla uczuleniowców roztocza i kurz.
Dlatego wskazane jest już na etapie budowy domu rozpatrzeć jego montaż.

Trzeba bowiem pamiętać o tym, iż centralne odkurzanie obok dla przykładu systemu alarmowego znacznie powiększa wartość naszego domu. Budowa (przykłady kompozytów) systemu sprawia, iż sprzątanie jest ciche, natomiast pod stopami nie plącze się żadne urządzenie. Cały pył a także zużyte w trakcie sprzątania powietrze zostają usunięte na zewnątrz budynku. Powietrze, którym oddychamy w sprzątanym pomieszczeniu jest zatem wolne od wszelakich zanieczyszczeń – nie jedynie cząsteczek kurzu, ale także drobnoustrojów i roztoczy. Duża siła ssania przyrządu sprawia, iż są one likwidowane nie jedynie z nawierzchni wykładzin, ale także z głębszych warstw.

faktura

Autor: Steve Jurvetson
Źródło: http://www.flickr.com
Odkurzacze centralne złożone są z jednostki centralnej, instalacji – rur, kształtek, elastycznego węża ssącego jak też akcesoriów. Centralną jednostkę z gniazdami ssącymi łączą przewody z antystatycznego tworzywa. Do gniazd wkłada się giętki przewód. Wymienne końcówki pozwalają odkurzyć każde miejsce w budynku, zaś prędkość powietrza przepływającego przez rury ssące dochodzi do 130 km/h, co pozwala wyeliminować osiadanie kurzu jak też roztoczy w środku rur. Zaletą większości systemów dostępnych w sprzedaży jest opcja rozłożenia owej inwestycji na dwa etapy.

Pierwszy z nich obejmuje ułożenie przewodów w ścianach, kolejny zaś kupno i montaż jednostki centralnej, ssących węży oraz akcesoriów. To pozwala na przystosowanie inwestycji do finansowych możliwości inwestora oraz postępów prac na budowie.
admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes