Skanowane pisma powinny okazać się jak najlepsze

Skanowane pisma powinny okazać się jak najlepsze

Skanowane pisma powinny okazać się jak najlepsze
Kiedy pracujemy z przeróżnymi pismami, to z pewnością nie jesteśmy zadziwieni tym, że czasem jakieś dokumenty musimy zeskanować, a następnie drogą elektroniczną przesłać je do podwładnego, lub kontrahenta. Niestety zazwyczaj staje się tak, że jakość zeskanowanego dokumentu zostawia wiele do życzenia oraz ciężko jest odczytać tekst, który się na nim mieści, szczególnie kiedy został zapisany odręcznie, a nie komputerowo.

archiwalne dokumenty

Autor: Random McRandomhead
Źródło: http://www.flickr.com
Na szczęście mamy szansę nabyć oprogramowanie Kofax, który powoduje, że do końca zostaną wykorzystane wszystkie parametry skanera, dzięki czemu znacznie wyraźniej będą się przedstawiały zeskanowane dokumenty. Trzeba także powiedzieć, że jeżeli na skanowanym dokumencie będzie się znajdował kod kreskowy, to moduł ten będzie miał szansę go automatycznie zidentyfikować oraz zapisać w odpowiedniej bazie danych, co bardzo ułatwi pracę oraz zmniejszy czas jej wypełniania.

Program ten spisze się w sporych oraz niewielkich przedsiębiorstwach

Nie posiada znaczenia, czy nasza firma jest spora czy nieduża, z pewnością świetnie się w niej spisze ten typ programu, szczególnie iż firmowe dokumenty nie mogą pozostawiać żadnych niejasności, a więc ciągle z łatwością powinny dać się zidentyfikować. Co więcej musimy także zaznaczyć, że ich obsługa jest bardzo prosta, a więc nie będziemy musieli się zamartwiać, że nasi pracownicy nie poradzą sobie z ich wykorzystaniem. Nawet nie będziemy musieli ich wysyłać na najmniejsze szkolenia, wystarczy tylko krótki instruktaż. Kupienie takiego programu do dokładniejszego skanowania dokumentów, będzie jedną z najwspanialszych decyzji jakie będziemy mieli szansę podjąć odnośnie dalszego rozwoju naszej firmy.

Ile wyniesie nas zakup takiego programu?

Przeważnie boimy się, że jakiś wydatek będzie niepotrzebny i jedynie utracimy finanse, jednak jeżeli idzie o posiadanie tego programu, to z pewnością tak się nie stanie. Prędko zauważymy o ile wspanialej przedstawiają się dokumenty (efematic.pl/) zeskanowane za jego pomocą. Koszt jego zakupu jest na tyle niski, iż każda firma będzie mogła sobie na niego pozwolić oraz równocześnie zwróci nam się on w stosunkowo krótkim okresie.

admin

Comments are closed.