Nasze coraz nowocześniejsze smartfony potrzebują ochrony

Nasze coraz nowocześniejsze smartfony potrzebują ochrony

Telefony komórkowe i także starsze aparaty dotykowe są niestety urządzeniami delikatnymi.
Dotyczy to głównie ich najważniejszej części, a więc ekranu. Wyświetlacz łatwo zarysować lub uszkodzić.

futerał ZTE Blade L5

Autor: Blake Patterson
Źródło: http://www.flickr.com
sprzęt - selfie

Autor: wiktor jedrzejczak
Źródło: http://www.flickr.com
Jakże często nosimy smartfon w kieszeni lub w torbie z np. kluczami. To działanie naraża szczególnie wyświetlacze na uszkodzenia lub przynajmniej zarysowania. Nie wspominając już o upadkach, które dzieją się nam wszystkim i to wcale nierzadko. Choć, często smartfony posiadają szkło Gorilla Glass albo obudowy wytrzymałe na spadanie z wysokości. Jednak dużo, szczególnie nie drogich urządzeń, narażonych jest na wiele zwyczajnych zagrożeń. Aby zapobiec zbyt błyskawicznemu zniszczeniu, warto poszukać odpowiedniego pokrowca na smartfon. Etui umożliwi nie tylko ochronę, ale też pozwoli umocować telefon do paska przykładowo podczas joggingu. Etui na telefon może być również odporne na wodę, co pozwoli na pływanie ze smartfonem. Niektóre pozwalają na zanurzenie się aż do 3 m pod wodę.
Smartfon

Autor: Sham Hardy
Źródło: http://www.flickr.com
Należy przede wszystkim dobrać etui do typu naszego urządzenia pod względem rozmiaru.

Nie wahaj się, tylko poczytaj więcej pompy ciepła opole na prezentowany wątek – informacje będą z pewnością niesamowicie interesujące, więc kliknij tutaj i zobacz więcej.

Kiedy szukamy specyficznego etui asus zenfone 2 laser ze500kl, możemy znaleźć coś odpowiedniego na rynku. Na polskim rynku powstało bowiem wiele firm, które specjalizują się tylko w wytwarzaniu takich dodatków. Znajdziemy wszystkie kolory i motywy, które uatrakcyjnią nasz aparat. Możemy też chcieć zaprojektować indywidualny motyw. Do nas należy także wybór, jak najlepiej chcemy chronić nasz aparat.

Czy wystarczy dla przykładu futerał ZTE Blade L5, albo kabura lub Dron wyścigowy DJI FPV Combo pokrowiec. Wszystkie rozwiązania mają własne wady i zalety. Warto by zagłębić się w tę tematykę, by nasz telefon pracował dla nas dłużej.
admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes