Futerały na smartphony idealnym zabezpieczeniem

Futerały na smartphony idealnym zabezpieczeniem

Telefony z ekranem dotykowym są niezwykle czułe i tym samym mniej uodpornione na wszelakie defekty od telefonów tradycyjnych. Jest to właśnie powód mający związek z ważną kwestią – zakupem odpowiedniego etui na swojego smartfona.

To jednak nie jest łatwą sprawą.
sieci

Autor: Marco Verch
Źródło: http://www.flickr.com
Telefony firmy Microsoft są niezwykle praktyczne. Wśród ich funkcji można znaleźć między innymi bardzo dobry aparat, dyktafon przydający się w różnych sytuacjach czy dużą pamięć. Tym bardziej ważna jest jego ochrona, bowiem telefon zepsuty nie nada się do niczego. Futerał Microsoft Lumia 640 to niezwykle ważna kwestia. Telefon posiada – w przeciwieństwie do innych marek – ekran w postaci szkła, która jest czuła na wszelakie niebezpieczne sytuacje. W związku z tym futerał to akcesorium obowiązkowe dla właścicieli tegoż telefonu. Futerał można zakupić w roli nakładki z materiału silikonowego, na którym drukowane są różnorakie napisy. Oferowane są też modele case’ów, które można zamknąć za pomocą magnesu, a ponadto – istnieje możliwość włożenia do niego kart oraz pieniędzy, bowiem niektóre z nich posiadają kieszonki właśnie na ów obowiązkowe akcesorium każdego.
gra na komputerze

Autor: Chris_Parfitt
Źródło: http://www.flickr.com
Podobne parametry posiada także jeden z telefonów Sony, który miał swoją premierę w pierwszej połowie trwającego roku. Sony Xperia E5 etui posiada niezwykle szeroki wybór przeznaczony dla właścicieli tego telefonu.

Silikonowe etui, obudowy z klapką czy też futerały w charakterze książki to tylko niektóre z modeli, które można posiadać na swój telefon. Niektóre z najnowszych etui mają także możliwość usytuowania spersonalizowanego zdjęcia, wybranego indywidualnie przez każdego posiadacza smartfona marki Sony.
admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes