Dla kogo nagrywanie filmów z powietrza byłoby interesującym wyjściem na upamiętnienie na filmie?

Dla kogo nagrywanie filmów z powietrza byłoby interesującym wyjściem na upamiętnienie na filmie?

Czy planując swe weselisko nie marzysz o niepowtarzalnej pamiątce z tego typu wydarzenia? Oczywiście, iż wiele osób będzie mieć aparat fotograficzny, chociażby w komórce. Jednak właśnie… Takową pamiątkę posiadają wszyscy.

Transcend JetFlash 350

Autor: Transcend
Źródło: Transcend
.. A Ty przecież zasługujesz na coś specjalnego, prawda?
Nokia Lumia 920

Autor: Nokia
Źródło: Nokia

Ostatnimi czasy w naszym kraju popularne stały się tak zwane drony, czyli latające roboty, jakie mogą być zaopatrzone w niemałej jakości kamerę. Istnieją spółki, które realizują filmowanie z powietrza, ponieważ jest to nowa oraz bardzo atrakcyjna dla prawdopodobnych interesantów postać promocji. Takowe filmowanie z powietrza może być również niezapomnianą pamiątką z różnego rodzaju zdarzeń takich jak śluby, komunie lub rocznice. Wspomnieć należy także, iż filmowanie z powietrza daje całkowicie odmienne efekty wizualne, gdyż operator może np. zrobić zbliżenie na świeżo poślubioną parę w jednym ujęciu od widoku np. kościoła lub domu weselnego z góry do zbliżenia z odległości paru metrów. Czy też film kręcony dotychczasową techniką zrobiłby na odbiorcach wielkie wrażenie? NajpraWDopodobniej nie, ponieważ filmy kręcone z poziomu oka mogą nakręcić wszyscy, a zatem nie zrobią już na widzu wrażenia.
Co innego filmowanie z powietrza, choćby przeto, że np. 15 wiosen temu tego typu możliwości nie było. Nikt wręcz mocno nie pomyślał o najęciu prawdziwego helikoptera, aby nakręcić np. godzinny obraz. Wszakże filmowanie z powietrza to znakomity wariant na stworzenie filmiku, który ma być pamiątką jakiegoś zdarzenia. To także bardzo dobry wariant na sfilmowanie sprzedawanego domku lub inwerter growatt 6000tl3-s działki. Pozwala na przedstawienie możliwemu Klientowi okolicy, w której mieści się sprzedawana posiadłość, a to z kolei zdecydowanie przyspieszy jej sprzedaż.

A czy filmowanie z powietrza posiada jakieś wady? Sama metoda na szczęście nie, jednak niełatwo jest odnaleźć firmę, która zatrudnia fachowca, jaki jednocześnie jest dobrym pilotem i potrafi wykonać interesujace ujęcia za przystępną cenę.
admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes