Jakiego narzędzia każdego dnia używa kierownictwo przeszło 600 sieci handlowych?

Jakiego narzędzia każdego dnia używa kierownictwo przeszło 600 sieci handlowych?

Czy zastanawiałeś się kiedyś, w jaki sposób działają wielkie sieci handlowe? Wielokrotnie są one zbudowane z dziesiątek jeśli nie setek różnorodnych marketów, w jakich do tego zazwyczaj musi być bardzo podobny asortyment.

Żeby zdołać nad tym wszystkim zapanować, niezbędne byłoby profesjonalne rozwiązanie programistyczne.
Takie, w którym możliwe mogłoby być zdefiniowanie wszystkich sklepów, różnych dystrybutorów, kolejne stacje benzynowe i wszystkie inne części mozaiki nazywanej jako sieć zależności. Takie programistyczne rozwiązanie istnieje oraz nosi nazwę Elektroniczna Wymiana Danych. Tego typu program oferowany jest także pod nazwą EDI, czyli z j. angielskiego Electronic Data Interchange i jest wyprodukowany przez pewną krakowską spółkę, jaka została otwarta jeszcze na początku lat dziewięćdziesiątych.
ekspert

Autor: Asus
Źródło: Asus
Mówiąc zwięźle, wspomniane oprogramowanie umożliwia błyskawiczną oraz pewną komunikację elektroniczną wymianę informacji w tak zwanym łańcuchu dostaw. Dzięki temu kierownicy pojedynczych sklepów mogliby między innymi składać w centrali zlecenia na brakujące towary czy precyzyjnie lokalizować pojazdy poszczególnych dostawców.

Jeśli potrzebne Ci uzupełniające wiadomości na niniejszy tu wątek, to z pewnością przyda Ci się to warte uwagi wiarygodne źródło (https://north.pl/czesci-agd/czesci-do-pralek/czesci-whirlpool/programatory-do-pralek-whirlpool,g1363725.html).

ProgRAM jest zgodny ze wzorcem GS1, wytwórca zapewnia Sernice Desk w aż 10 językach. Należałoby także dodać, że opisywany program ma już przeszło 100 tys. użytkowników w przeszło czterdziestu krajach.

W wymienionym rozwiązaniu programistycznym wykrozystuje się między innymi tak zwany GLN, a zatem oznakowanie pozwalające na jednoznaczną i wyjątkową identyfikację danej lokacji.
admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes