Ile trzeba zapłacić za dobre etui na telefon i z czego przeważnie są wykonywane?

Ile trzeba zapłacić za dobre etui na telefon i z czego przeważnie są wykonywane?

Pokrowiec na komórkę jest najpopularniejszym gadżetem, który stosują użytkownicy telefonów komórkowych. Można nie posiadać samochodowej ładowarki albo powerbanku, lecz jeśli telefon nie ma odpowiedniego etui, to trzeba się jak najszybciej w nie zaopatrzyć.

etui na telefon

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Etui na telefon głównie służy do wyróżnienia się z tłumu i pokazania siebie. Producenci projektują pokrowce na telefon z najróżniejszymi wzoRAMi: sportowymi, ekologicznymi i ideologicznymi. Zadaniem etui jest ochrona naszego telefonu, który jest często warty jedną albo dwie miesięczne pensje. Etui na telefon chroni telefon przed uderzeniem, upadkiem oraz zarysowaniem. Co poniektóre modele etui pełnią dodatkowo funkcję podstawki do smartfona, mini portfela lub lusterka. Wśród etui na telefon możemy wyróżnić nakładki na tył, które nakłada się na obudowę z tyłu. Najbardziej popularne etui jest wykonane zazwyczaj z TPU albo takiego tworzywa jak silikon. Rzadziej wykonany jest z tworzywa sztucznego, aluminium czy poliwęglanu. Pokrowce z klapką otwieraną na bok, są to pokrowce portfelowe. Są one bardzo praktyczne i chronią monitor przed zarysowaniem.
Kiedy wybieramy etui na telefon, początkową rzeczą, na którą musimy zwrócić uwagę jest surowiec, z którego jest ono wyprodukowane. Musimy również zwrócić uwagę na grubość futerału. Te 2 cechy przekładają się na elastyczność etui i na jego zalety ochronne.

Myślisz, że wymienione informacje są warte zapamiętania? Super, więc z pewnością szczegóły tu pozycjonowanie stron w Google umieszczone także Cię zainteresują.

Najczęściej używany surowiec do tworzenia etui do telefonów to TPU. Jest to termoplastyczny poliuretan czyli elastyczne tworzywo sztuczne, które jest formowane pod wpływem temperatury. Z niego wykonuje się dużą część nakładek na tylną część telefonu, a także wykonuje się co poniektóre części etui portfelowych. Ceny pokrowca są niezwykle różne. Najtańsze etui dziś można kupić za 2-3 zł.

Jest to jednak etui wykonane z najtańszych surowców bez dodatkowych funkcjonalności. Nie posiada również znaczniejszych walorów ochronnych. Jeżeli zależy komuś naprawdę na ochronie komórki, to powinien zainwestować w dobre etui 50 lub 80 zł.
admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes