Jaką pralkę wybrać? Wybierz idealną!

Jaką pralkę wybrać? Wybierz idealną!

Zastanawiasz się, jaką pralkę wybrać? Na początku powinieneś odpowiedzieć sobie na zapytanie: gdzie ją ustawisz (np. w kuchni czy też w umywalni)?
Od tego będzie uzależniony sposób ładowania jak też możliwość zabudowy.

Biznes

Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com
Wolnostojące pralki jest to największa grupa pralek o rozmaitych parametrach. Sprawdzą się tak w niewielkich, jak również bardziej przestronnych wnętrzach. Jeżeli myślisz o zakupie pralki do zabudowy (przykładowo w ciągu szafek), zaplanuj na nią miejsce w trakcie projektowania kuchni bądź łazienki. Miej na względzie, że w wypadku modeli do zabudowy możesz wybierać wyłącznie urządzenia pakowane od przodu. Pralki ładowane od góry wymagają wolnej powierzchni na swobodne otwarcie klapy. Zanim zadecydujesz, jaką pralkę kupić, dokładnie wymierz miejsce, w jakim planujesz ją ustawić. Pamiętaj, iż pralka nie będzie stać bezpośrednio przy ścianie, albowiem ma przyłącze wody z reguły o długości 6 cm.
Pralka jest to jedno z najgłośniejszych przyrządów w domku. Może wykonywać pracę, emitując raban na poziomie od 46 do 77 decybeli. O poziomie hałasu powiadomi Cię etykieta energetyczna pralki. Jeśli masz w domku małe dziecko bądź wstawiasz pranie nocą i nie chcesz budzić mieszkańców ani sąsiadów, wybierz pralkę o jak najniższym poziomie harmidru. Na pewno sprawdź dostępność części zamiennych. Jeśli idzie o pralkę Bosch części osiągalne są prawie w każdym dużym mieście.

O ile nie ma masz w mieszkaniu warunków do suszenia prania albo pierzesz nadzwyczaj często, pomyśl o zakupie pralko-suszarki. To narzędzie pozwala nie tylko prać, lecz też suszyć ubrania. Swym wyglądem przypomina tradycyjne pralki pakowane od przodu.
admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes