Mobilne aplikacje na IOS oraz Androida

Mobilne aplikacje na IOS oraz Androida

Wybór systemu, na którą komponowana będzie dana aplikacja zależy przede wszystkim od naszej metody, do kogo pragniemy kierować swą aplikację i których narzędzi używa nasza ekipa docelowa.

Biały smartfon

Autor: Maurizio Pesce
Źródło: http://www.flickr.com
Ażeby aplikacja mobilna była dostępna na obydwa popularne struktury: iOS i Android. Doniosłość systemu, pod który komponowane są programy mobilne jest niezwykle spore, dlatego że czym bardziej lubiany system tym szersze prawdopodobieństwo ataku na ten system poprzez szkodliwe oprogramowanie. Biorąc pod uwagę ogólne statystyki i teoretyczną nieodzowność wyboru jednego systemu operacyjnego (najlepiej, żeby aplikacja do urlopów mobilna była dostępna dla układu Android i iOS), jeżeli mają być to klienci w Polsce, wtedy pożądane byłoby wybrać Android, ponieważ osób korzystających z urządzeń z tym systemem jest w tej chwili w Polsce zdecydowanie najwięcej. W tym wypadku możemy być pewni, że trafiamy z oprogramowaniem do największej grupy klientów.

Za to jeżeli aplikacja mobilna, którą chcemy stworzyć miałaby być

Logo Android

Autor: Quinn Dombrowski
Źródło: http://www.flickr.com

skierowana do konsumentów na całym świecie wtedy najlepiej postawić ją na iOS. Mobilne programy mają szansę być efektywną strategią promocji, bowiem eksploatatorów smartfonów i innych aparatów mobilnych z roku na rok przybywa. Podstawowym powodem, dla którego mobilne aplikacje na Android i iOS mają szansę okazać się pomyślnością jest fakt że jednostki, które nich użytkują, czynią to bez przymusu. Proponując wciągającą grę czy też inną aplikację, angażujemy eksploatatora do wielorazowego przestawania z logiem. Poza tym w razie zadowolenia z aplikacji mobilnej użytkownicy sami rekomendują je dalej swoim współpracowniczkom, a to jest efektywny marketing.

Stworzona pod indywidualne pragnienia, aplikacja mobilna może przyczynić się do przyrostu sprzedaży pośrednio, to znaczy przez zaciekawienie użytkownika systemu Android i iOS umieszczonymi w niej przekazami. Zbyt za poparciem sprzętów mobilnych, cały czas się polepsza. Mobilne aplikacje na Android i iOS śmiało polecane są przedsiębiorstwom dochodzącym do konsumenta masowego. Największe pożytki mogą mieć sprzedawcy proponujący ubranie, kosmetyki, książki itp.

admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes