Blender, malakser – czym są i do czego służą?

Blender, malakser – czym są i do czego służą?

Podręczny oraz efektywny sprzęt AGD do kuchni uprości pichcenie i skróci czas przyrządzania dań.
Frapujesz się co wybrać: robot kuchenny, malakser czy też blender? Zanim podejmiesz decyzję, przeczytaj do czego służą oraz zastanów się, do przyrządzania jakiego rodzaju dań potrzebujesz ich używać.

Instalacja elektryczna

Autor: Franck J.
Źródło: http://www.flickr.com
akcesoria zelmer

Autor: Ha1000
Źródło: http://www.flickr.com
Blender rozdrabnia i miksuje, jest świetny do robienia cocktailów, albo miksowania zup kremów. Nie zajmie dużo miejsca oraz jest stosunkowo niedrogi, dość poręczny i bezproblemowy w użyciu. Rozróżniamy 2 rodzaje blenderów. Blender stojący kielichowy to klasyczny mikser z zbiornikiem w większości wypadków szklanym, do jakiego wkładamy produkty, które pragniemy zmiksować, dla przykładu owoce na koktajl. Blender klielichowy w rozszerzonej wersji może również mieć przykładowo młynek do kawusi, czy sokowirówkę – ale taki model jest droższy. Drugi typ to blender ręczny wyposażony w stopkę miksującą, stworzoną z plastiku bądź szlachetnej stali. Przyda się gdy przykładowo potrzebujemy zmiksować zupę w garze. Blender manualny w podstawowej wersji służy w zasadzie do przecierania produktów i mieszania. Możemy również nabyć blendery manualne z dodatkowymi funkcjami.

Zachęcamy Cię, abyś najechał na łącze do www. Tam wyszukasz następne niezwykle ciekawe wiadomości na zbliżony temat do tego, który widnieje na tej witrynie.

Taki blender posiada rozmaite końcówki, na przykład do ubijania piany, pojemnik z tarczami do krajania, nóż do mieszania oraz drobienia lodu.

Kuchenny robot zaś jest to idealny i efektywny sprzęt w kuchni. Jego cena zależy od wielkości a także wyposażenia, jednakże na pewno lepiej ulokować w świetny sprzęt znanych marek posiadający ponadplanowe akcesoria Zelmer jest właśnie taką marką.

Będzie nam dłużej służyć bezawaryjnie. Robot kuchenny wielofunkcyjny bije, wyrabia ciasto, miksuje, kroi, a nawet może wyciskać sok z owoców. Jednym słowem, jest uniwersalny i nadaje się do przygotowywania wielu dań.
admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes