Ile czasu profesjonalna agencja powinna odpowiadać klientowi na zapytanie ofertowe?

Ile czasu profesjonalna agencja powinna odpowiadać klientowi na zapytanie ofertowe?

Jeśli ktoś prowadzi swą spółkę, to z pewnością chce ją dobrze rozreklamować w internecie. Podstawową sprawą jest własna witryna internetowa.
Stworzenie właściwej strony potrzebuje umiejętności oraz czasu.

elektroniczny obieg faktur

Autor: encuentroedublogs
Źródło: http://www.flickr.com
Warto jest w to zainwestować, żeby cieszyć się satysfakcjonującymi efektami. Profesjonalna agencja wszystkich kontrahentów traktuje z powagą oraz nie ignoruje zapytań. Odpowiedź na pytanie skierowane do agencji, klient otrzymać powinien najpóźniej na drugi dzień. Przy tak szybko rozwijającym się rynku, żadna agencja interaktywna nie posiada możliwości pozwolenia sobie na ignorancję. Agencja powinna zainteresować się dokładnie wymaganiami kontrahenta i zadać jemu zapytania w odniesieniu do jego zapytań. Wszystko to po to, aby zrozumieć oczekiwania klienta oraz poznać jego wizję. Im więcej informacji agencja będzie posiadała o spółce, tym dobierze lepsze narzędzia, aby spełnić wizję takiego klienta. Kluczowe pytania do kontrahenta powinny tyczyć się grupy docelowej, celu witryny i konkurencji.
Ceny za wirtualne witryny są bardzo przeróżne. Nie ma jednej sumy, jaką płaci się za portal. Każdy projekt jest wyceniany osobno, a koszty zależne są od wielu kwestii. Kontrahent generalnie płaci za funkcjonalność i za ilość treści, które są na stronie udostępnione. Bardzo istotne jest to, czy ta witryna będzie zintegrowana z jakimś sklepem i czy będzie miała wersje językowe. Witryna online powinna być nade wszystko intuicyjna. Użytkownik natychmiast musi wiedzieć gdzie co jest na tego typu witrynie. Tworzenie strony rozpoczyna się wielokrotnie od makiety, gdyż są na niej zawarte kluczowe informacje odnoszące się do układu witryny oraz podstron.

Tego typu makieta przedstawiona zostaje kontrahentowi, który posiada wgląd w to, jak będzie się prezentować jego strona. Tego typu szkic pozwala na doprecyzowanie istotnych kwestii, które pozwolą w przyszłości uniknąć nieporozumień.
admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes