Każdy laptop potrzebuje oryginalnego oprogramowania — zwłaszcza takie, które bywają wykorzystywane w pracy

Każdy laptop potrzebuje oryginalnego oprogramowania — zwłaszcza takie, które bywają wykorzystywane w pracy

W naszym kraju mamy takie prawo, że każdy komputer, który bywa wykorzystywany w firmach, powinien mieć legalny program.
Zapewne wszyscy możemy przypomnieć sobie skandal oraz kompromitację, na które wystawiona była policja, kiedy swego czasu okazało się, że pracują oni na pirackim oprogramowaniu.

oprogramowanie

Autor: frankieleon
Źródło: http://www.flickr.com

Ścigają takie zachowanie pośród obywateli, a sami nie świecili zbytnio przykładem. Obecnie takie zachowania są już dość rzadkie. Wszystkie firmy są świadome tego, że laptopy, które są w budynku i używane są przez PRacowników, muszą mieć oryginalne oprogramowanie, ale również legalny program antywirusowy. To niebywale istotne. Trzeba trzymać na to fakturę oraz w razie kontroli udowodnić, że wszystko jest zgodnie z prawem. Jeśli bierzemy oprogramowanie od razu do kilkudziesięciu albo nawet kilkuset laptopów, to rzecz jasna trzeba liczyć na rabat. Będziemy potraktowani jak najlepsi klienci. W takim wypadku na przykład przedstawiciel handlowy firmy przyjedzie do nas, aby przeprowadzić przeszkolenie z tego programu. Będzie to pewnie dość przydatne, ponieważ badania pokazują, że większość ludzi nie wykorzystuje wszelkich możliwości, jakie zapewnia dany program, gdyż po prostu o nich nie wiemy. Takiego typu szkolenie może być również wykonane online.

Taka forma jest dziś bardziej popularna.

Jeśli opisywany temat okazuje się dla Ciebie atrakcyjny, to poczytaj także (http://www.rfid.zone/rfid-na-produkcji/) więcej informacji na zbliżone zagadnienia, które będą dla Ciebie niezwykle ciekawe.

Nie ma się czemu dziwić, przecież żyjemy w czasach ogólnej cyfryzacji. Zamawiając oprogramowania na laptopy firmowe, nie zapominajmy o tym, że powinniśmy otrzymać także gwarancję.

admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes