Niejeden komputer powinien posiadać legalne oprogramowanie i system antywirusowy

Niejeden komputer powinien posiadać legalne oprogramowanie i system antywirusowy

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że w różnych instytucjach każdy komputer musi posiadać tylko oryginalne oraz legalnie nabyte programy. Nie istnieje inny sposób.
Kiedyś masa osób miało nieoryginalne systemy.

Reklama online

Autor: Metro Atlanta Marketing Association
Źródło: http://www.flickr.com
Twitter

Autor: Descrier
Źródło: http://www.flickr.com
systemy

Autor: LORUS
Źródło: LORUS
Były one piracko kopiowane. Jednak było to w szalonych czasach początku kapITalizmu. Dziś nikomu już to raczej nie przychodzi do głowy. Poza tym, że jest to najnormalniej w świecie nielegalne, to przynosi też wstyd osobie, która ma taki oprogramowanie. Możemy również mieć kłopoty z polskim prawem, jeżeli na tym procederze złapie nas policja. Najczęściej sprawdzane są przedsiębiorstwa, gdyż one po prostu mają dość dużą liczbę komputerów. Wówczas każdy taki komputer powinien mieć legalne systemy antywirusowe i operacyjne. Dzięki Bogu przy zakupie nowego sprzętu większość posiada już zainstalowany legalny system.

Zaintrygował Cię nasz artykuł? Niezwykle nam miło. Po informacje (http://www.noxel.pl/pl/c/HIKVISION/4005) przejdź do nowego linku – tam zamieściliśmy dodatkowe wątki.

To najlepsze rozwiązanie, gdyż nie musimy go wtedy kupować oraz wgrywać. Nie musimy nawet mieć tego na uwadze. Zarówno system operacyjny, jak i antywirusowy musimy raz na jakiś czas uaktualniać. One same dadzą nam znać, kiedy będzie to wymagane, więc nie musimy sobie tego nigdzie zapisywać. Aktualizacje są bardzo ważne, gdyż wtedy laptop może prawidłowo pracować. To samo dotyczy programów antywirusowych. Aby mogły skutecznie blokować wirusy, muszą się udoskonalać.

Dlatego co jakiś czas aktualizacja jest po prostu potrzebna. System operacyjny możemy mieć różny. Wszystko zależy od tego, na czym się nam dobrze pracuje. Istotny jest interface oraz intuicyjność różnych ikonek, aby komputer nas nie irytował.
admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes