Etui pancerne skonstruowane z wytrzymałego, usztywnionego surowca

Etui pancerne skonstruowane z wytrzymałego, usztywnionego surowca

Etui pancerne skonstruowane z wytrzymałego, usztywnionego surowca
Telefony komórkowe w ciągu ostatniej dekady przeszły niesamowitą przemianę. Teraz telefony stały się smartfonami i są właściwie minikomputerami które mieszczą się w kieszeni spodni, czy torebki.

I tak, jak zwykłe komputery, zawierają mnóstwo danych, jakie powinno się ochraniać przed wyciekiem, czy też przywłaszczeniem.
Sprzęty dotykowe typu tablet są obsługiwane w rękach w związku z tym w trakcie eksploatacji powiększa się ryzyko ich przypadkowego upuszczenia. Rozstrzygnięciem takiego problemu jest etui pancerne skonstruowane z wytrzymałego, usztywnionego tworzywa. Wzmacniana obudowa ochrania, ale też gwarantuje dostęp do ekranu i przycisków. Wodoodporny, solidny pancerz na telefon posiada również kolejną osłonę ekranu. Pomyślano także o takiej osłonie aparatu i lampy błyskowej, ażeby nie ograniczać możności fotograficznych smartfonu. Co znaczące, obudowa pozostała wykonana w taki sposób, że nie pogarsza jakości sygnału. Pancerne etui scala ładny wygląd z najwyższą ochroną telefonu. W taki sposób chroniony aparat telefoniczny ma możliwość przeżyć nawet w przypadku, kiedy posiadacz jest entuzjastą sportów ekstremalnych. Klienci posiadają do wyboru kilka opcjonalnych akcesoriów i wersji kolorystycznych, jak również komplet pozwalający na skomponowanie własnej obudowy z wielobarwnych detali.
sieć

Autor: Altec Lansing
Przed kupnem najlepiej odszukać takie etui (polecam), jakie poświęcone jest konkretnie do własnego modelu. Trzeba też zwrócić uwagę na surowiec z jakiego pokrowiec został zbudowany.

W sprzedaży są pokrowce i etui sporządzone z różnych materiałów, w pełnej gamie odcieni i wzorów, również poświęcone wielu rodzajom telefonów komórkowych.
admin

Comments are closed.