W jaki sposób chronić wyświetlacz w smartfonie?

W jaki sposób chronić wyświetlacz w smartfonie?

Najwrażliwszą częścią komórki jest naturalnie wyświetlacz.
Współczesne powłoki ochronne dobrze wywiązują się ze swojej roli, lecz nawet one nie będą w stanie zagwarantować stuprocentowej skuteczności.

Wymiana ekranu wiąże się z kosztem o wartości parędziesięciu złotych (czy większym). Dlatego należy zainwestować w stosowną ochronę wyświetlacza. Najbardziej ekonomicznym podejściem będzie zakup folii ochronnej na ekran. Wykonane są one z poliwęglanu i pomimo swej niewielkiej grubości, są niezwykle trwałe. Z pewnością skutecznie ochronią wyświetlacz naszego smartfona przed zarysowaniami. W przypadku kiedy zauważymy nieprzyjemne zarysowania na folii, możemy ją wymienić. To kwestia ledwo paru złotych. Co najważniejsze, naklejanie folii jest niezwykle proste.
Homar, owoce morza

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Folie skutecznie ochraniają przed rysami. Gorzej radzą sobie, jeżeli dojdzie do upadku. Aby mieć jeszcze większe poczucie bezpieczeństwa, powinniśmy zamiast folii nabyć szkło hartowane. Koszt kupna hartowanego szkła na smartfon nie jest już tak wielki, jak jeszcze parę miesięcy temu. Ceny stopniowo spadają i dzisiaj niezłej jakości szkło ochronne możemy kupić już za 20 zł. Hartowane szkło może uchronić nasz smartfon przed uszkodzeniem, dzięki czemu nie wykosztujemy się na naprawę. Unikając zniszczenia, będziemy także mogli drożej sprzedać używany smartfon.

Koniecznie należy jednakże mieć na względzie, że każdy przedni panel telefonu posiada inne wymiary i wycięcia na głośnik (zobacz również subwoofery wrocław) albo kamerę. Z tej przyczyny hartowane szkło trzeba konkretnie dopasowywać do modelu naszego smartfona.
admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes